top of page

Bitdefender na čele výsledků nezávislého testu AV Comaratives: Enhanced Real-World Test 2020

Aktualizováno: 5. 2. 2021"Pokročilá trvalá hrozba“ je termín běžně používaný k popisu cíleného kybernetického útoku, který využívá komplexní sadu metod a technik k proniknutí do informačních systémů. Různými cíli takových útoků může být krádež / nahrazení / poškození důvěrných informací nebo vytvoření sabotážních schopností, což by mohlo vést k finančnímu poškození a poškození pověsti zacílených organizací. Takové útoky jsou velmi účelné a obvykle zahrnují vysoce specializované nástroje.


Cílem testu Enhanced Real-World Test 2020 nezávislé organizace AV-Comparatives bylo měřit schopnosti ochrany, nikoli analyzovat metody útoku. Test byl velmi náročný, ale zároveň odrážel realistické scénáře. Pokusil vytvořit rovné podmínky, které umožní spravedlivě porovnat možnosti ochrany různých produktů právě proti takovým útokům.


Bitdefender opět uspěl a získal certifikát Advanced Threat Protection, který se uděluje produktům Approved Enterprise, které blokovaly nejméně 8 z 15 útoků použitých v testu pokročilé ochrany před hrozbami, aniž by blokovaly operace, které nejsou škodlivé. Bitdefender, jako jediný ze všech testovaných produktů, získal maximální počet bodů, tedy 15 z 15!


Kompletní výsledky testů najdete na stránkách AV-Comparatives: Enhanced Real-World Test 2020 – Enterprise

24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

ความคิดเห็น


ปิดการแสดงความคิดเห็น
bottom of page