top of page

Bitdefender
ANTIVIRUS FOR MAC

OPERAČNÍ SYSTÉM:

Absolutní antivirová ochrana proti hrozbám souvisejícím s počítači Mac

Vyberte si antivirové řešení, které nabízí úplnou ochranu a maximální rychlost pro váš Mac.

Antivirus_for_Mac.png
icon-mac_2x.png

Ochrana před viry a ransomware v reálném čase

Blokování a odstranění adware

Ochrana celého vašeho internetového surfování, včetně online nakupování a bankovnictví

Time Machine Protection pro vaše zálohované soubory v případě útoku ransomware

Zahrnuta VPN pro rychlý, anonymní a bezpečný online zážitek - 200 MB / den / zařízení

Přehled
av-comp-2019-mac_2x.png

AV-Comparatives 2019

editors-choice.png

Vynikající ochrana pro Mac

PC Mag, Srpen 2020

Ocenění

Absolutní ochrana. Určeno pro Mac.

porovnani-mac.jpg

Bitdefender. Vyberte si, co používají odborníci.

Získáte nejinovativnější technologie, které předpovídají, předcházejí, detekují a napravují i ​​nejnovější kybernetické hrozby kdekoli na světě.

VŠECHNY FUNKCE

Absolutní ochrana pro macOS

Bitdefender Antivirus pro Mac vám poskytuje absolutní ochranu bez dopadu na rychlost nebo výkon. Toto výkonné řešení zahrnuje bezplatnou VPN, anti-ransomware a funkce pro ochranu před adware.

Funkce

OCHRANA

Nepřekonatelná ochrana Bitdefenderu chrání vaše zařízení macOS před všemi novými i stávajícími hrozbami.

Bezpečné soubory
S Bitdefender bezpečnými soubory můžete zabránit neoprávněným změnám nejdůležitějších souborů. Jednoduše přidejte složky do seznamu sledovaných a Bitdefender chrání soubory v nich uložené před ransomwarem a dalším malwarem. K vašim bezpečným souborům mají přístup pouze aplikace, kterým výslovně důvěřujete.

Ochrana Time Machine
Pokud k zálohování souborů používáte Time Machine, budete chtít, aby tato vrstva zabezpečení byla chráněna před sofistikovanými útoky ransomwaru.  Ransomware, extrémně nebezpečný typ malwaru, působí šifrováním cenných souborů, jako jsou obrázky, videa a další dokumenty, a činí je nepoužitelnými. Díky této složité funkci mohou uživatelé počítačů Mac obnovit své soubory, aniž by museli platit výkupné, které ransomware požaduje. Ochrana Time Machine vám poskytuje výhodu proti jakémukoli malwaru, který se pokouší šifrovat nebo zničit vaše zálohy.

Blokování adware
Nevyžádané reklamy, které se ve vašem prohlížeči objevují, jsou nepříjemné, a dokonce i počítače Mac mohou zachytit tyto rušivé infekce adware. Bitdefender Total Security detekuje a odstraňuje adware, škodlivé programy únosců, nežádoucí panely nástrojů a další otravné doplňky prohlížeče, takže si můžete svůj Mac užívat naplno.

Detekce malware napříč platformami
Váš Mac by měl být chráněn i před škodlivým obsahem navrženým pro Windows, abyste si mohli být jisti, že závadný obsah nepředáváte uživatelům PC. Bitdefender Total Security detekuje a odstraňuje malware zaměřený na macOS i hrozby vytvořené pro Windows, takže víte, že soubory, které posíláte ostatním, pro ně nejsou ohrožením.

Bitdefender štít

Zvládne všechny vaše bezpečnostní potřeby. Po zapnutí kombinuje řadu inovativních patentovaných technologií k automatické detekci a odstranění jakékoli hrozby bez negativního dopadu na rychlost a výkon vašeho Macu.

Anti-Phishing
Online podvody jsou na vzestupu, ale naše pokročilá ochrana proti phishingu vás drží daleko od nebezpečí. Bitdefender Total Security čichá a blokuje weby, které se vydávají za důvěryhodné, aby ukradly finanční údaje, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet.

Semafor (rozšíření prohlížeče)
Bitdefender Total Security zajišťuje ochranu veškerého vašeho procházení, včetně online nakupování a bankovnictví, a může odfiltrovat nevhodný obsah. Se zapnutou automatickou ochranou náš systém umělé inteligence skenuje všechny odkazy ještě předtím, než na ně kliknete, takže nikdy nevědomky neotvíráte škodlivé webové stránky.

VÝKON

Bitdefender Antivirus pro Mac okamžitě reaguje na online hrozby, aniž by to ohrozilo výkon vašeho systému.

Autopilot
Bitdefender Autopilot je navržen tak, aby fungoval jako Bezpeřnostní poradce, a aby vám poskytl hlubší pohled do vaší bezpečnostní pozice. Jeho inteligentní funkce vyhodnocují vaše chování a doporučují bezpečnostní akce v kontextu vašich systémových potřeb a vzorců používání.

Ultrarychlé skenování
Pevná ochrana je skvělá, ale je ještě lepší, pokud má bezkonkurenční rychlost a výkon. Bitdefender Total Security kombinuje přesnost a rychlost, takže získáte ultrarychlé skenování a nejlepší míru detekce v oboru.

24/7 cloudová strážní služba

Díky trvalým aktualizacím si Bitdefender Antivirus pro Mac vždy uvědomuje útoky v nultý den. K detekci a eliminaci elektronických hrozeb používáme úžasně výkonné cloudové technologie, ať už přicházejí odkudkoli, abychom vám poskytli okamžitou ochranu kdekoli na světě. Jelikož se těžké zvedání provádí v cloudu, nedojde k žádnému přetažení zdrojů vašeho Macu a vaše osobní údaje zůstanou bezpečně uloženy ve vašem počítači.

SOUKROMÍ

Bitdefender Antivirus pro Mac se stará o vaše soukromí a osobní údaje online.

Bitdefender VPN
S Bitdefender VPN se můžete přestat starat o soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškerého internetového provozu. Bitdefender Total Security zahrnuje až 200 MB šifrovaného přenosu za den pro vaše zařízení Windows, Android, macOS a iOS.

Anti-tracker
Rozšíření Anti-tracker blokuje sledovače, které shromažďují vaše data, a umožňuje zobrazit a spravovat tyto informace na každém navštíveném webu. Udržuje vaše údaje o prohlížení v soukromí, a zvyšuje výkon díky rychlejšímu načítání webových stránek.

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

macOS

Operační systém: macOS X Yosemite (10.10) nebo novější

Volné místo na pevném disku: 1 GB volného místa

Podporované prohlížeče: Safari, Firefox, Google Chrome

 

* Bitdefender VPN můžete instalovat pouze na zařízení s macOS Sierra (10.12 nebo novější)

Bitdefender Central

Podporované prohlížeče: Chrome 56 a novější, Firefox 52 a novější, Microsoft Edge

Požadavky na systém

Často kladené otázky

FAQ

Bitdefender Central

Zabezpečení, ať jste kdekoli

Aktivujte ochranu Bitdfender, ať jste kedekoliv

Spravujte z prohlížeče v telefonu se systémem iOS nebo Android

Skenujte svou síť z mobilní aplikace Bitdefender Central

Získejte aktualizace zabezpečení 24/7

Získejte přímý přístup k našemu týmu podpory

Vše, co potřebujete vědět o
Bitdefender Central.

Stáhněte si mobilní aplikaci

google-play.png
app-store.png
bottom of page