top of page
cloud-server-security.jpg

GravityZone
Cloud and Server Security

GravityZone Security for Servers poskytuje vysoce výkonnou ochranu ve všech privátních datových centrech a veřejných cloudech s jediným místem kontroly a vizibility.

Přímočaré zabezpečení,
vše v jednom

New_GravityZone_Platform_Image.png

Bitdefender Cloud Security minimalizuje bezpečnostní dopad na prostředky cloud computingu, a automatizuje správu zabezpečení pomocí komplexní integrace s technologiemi Citrix, Nutanix, VMware a veřejnými cloudy, jako jsou Amazon a Azure.

GravityZone obsahuje speciálně vytvořený stack pro zabezpečení cloudových serverů, který poskytuje robustní prevenci a detekci napříč hybridními, multicloudovými a fyzickými desktopy, servery, mobilními zařízeními a e-maily.

GravityZone Cloud and Server Security - Security for Virtualized Environments-4.png
Nižší náklady na zabezpečení cloudu
Pomocí osvědčeného vysoce výkonného serverového zabezpečení a komplexních integrací můžete automatizovat pracovní postupy zabezpečení.
GravityZone Cloud and Server Security - Security for Virtualized Environments-5.png
Odstranění slepých míst v zabezpečení
Využívejte vysoce účinné technologie k prevenci a detekci pokročilých útoků na cloudové pracovní zátěže.
GravityZone Cloud and Server Security - Security for Virtualized Environments-6.png
Konsolidace kontroly a viditelnosti
Konsolidujete zabezpečení napříč hybridními a multicloudovými systémy, koncovými uživateli a servery, Linuxem a Windows a kontejnery.
Vlastnosti a výhody

Vlastnosti & výhody

Maximální návratnost investice (ROI)

GravityZone je od základu vytvořena pro virtualizovaná a cloudová prostředí, a namísto těžkých starších agentů používá jedinou sadu lehkých hostitelských bezpečnostních nástrojů. Odlehčení skenování v kombinaci s patentovanými algoritmy ukládání do mezipaměti a heuristikou, minimalizuje "daň" za zabezpečení na infrastrukturní zdroje a zvyšuje hustotu virtuálních počítačů až o 55 %.
featuresbenefits_1_630x380.jpg
featuresbenefits_2_630x380.jpg

Konsolidovaná ochrana

GravityZone podporuje všechny hypervisory a je kompatibilní s jakoukoli cloudovou infrastrukturou. Ze stejného nasazení může chránit více hypervisorů, cloudů a hostovaných operačních systémů. Podniky mohou rozšířit ochranu i mimo servery a cloudová prostředí na fyzické koncové body, mobilní zařízení a poštovní schránky Exchange.

Agilní a efektivní bezpečnostní operace

GravityZone urychluje nasazení a automatizuje bezpečnostní pracovní postupy ve velkém měřítku, prostřednictvím integrace s cloudovými platformami pro pracovní zátěž, jako jsou AWS, Citrix Hypervisor, Nutanix AHV a VMware vCenter Server.
featuresbenefits_3_630x380.jpg
featuresbenefits_4_630x380.jpg

Speciálně vybudovaná ochrana

Bitdefender používá pro servery speciálně vytvořený technologický stack, a trvale vede v nezávislých testech prevence a detekce, přičemž v testu Comparatives 2020 APT zastavil 100 % hrozeb, a v hodnocení MITRE ATT&CK, zveřejněném v roce 2021, vykázal nejvyšší počet detekcí.

Špičkový výkon a uživatelský komfort

GravityZone Security for Servers minimalizuje svou stopu uvnitř virtuálního počítače pomocí jednotného agenta s nízkou zátěží, patentované antimalwarové heuristiky a algoritmů ukládání do mezipaměti, díky nimž je ochrana méně náročná na zdroje. Výsledkem je výrazné snížení latence a zlepšení práce koncových uživatelů, protože aplikace mají k dispozici více zdrojů CPU, paměti a IOPS.
featuresbenefits_5_630x380.jpg
featuresbenefits_6_630x380.jpg

Škálovatelnost a odolnost na úrovni operátora

Modulární architektura GravityZone ve web-scale měřítku poskytuje škálovatelnost pro bezpečné nasazení na úrovni operátora. Platformu lze na vyžádání lineárně a efektivně rozšiřovat přidáváním bezpečnostních virtuálních zařízení (SVA), nebo v případě potřeby násobením rolí serveru Control Center.

Technologický diagram

Cloud-and-server-security (2).png
Technologie & Architektura
Proč tento produkt?
Ocenění v oboru

Společnost Bitdefender je nezávislými testovacími organizacemi, oborovými analytickými firmami a médii považována za špičku v oblasti kybernetické bezpečnosti.

case-study-fde.jpg
uvozovky.png
"Potřebujeme zajistit, aby inženýři společnosti Mentor mohli psát kód, sestavovat produkty a spouštět automatizované testy, aniž by IT způsobovalo zádrhele. Je také velmi důležité, abychom plně ochránili technologie, které používají k vytváření produktů, jež generují příjmy pro firmu. Bitdefender nám poskytuje to nejlepší z obou světů."

Brian Alexander

Senior Systems Architect, Mentor

FAQ

FAQ

Staňte se kyberneticky odolnější firmou 
ještě dnes

Jsme tady od toho, abychom Vám pomohli vybrat co nejvhodnější řešení pro Vaši firmu nebo organizaci.
Become a more cyber resilient business today-2.png
Become a more cyber resilient business today.png
bottom of page