top of page
workstation.jpg

GravityZone
Security for Workstations

Základní zajištění kybernetické bezpečnosti, které udrží vaši firmu v chodu. Díky adaptivní, vrstvené ochraně nabízí GravityZone Security for Workstations nejlepší ochranu před sofistikovanými hrozbami, aniž by to bylo na úkor výkonu.

Zastavení pokročilých hrozeb pomocí vícevrstvého zabezpečení koncových bodů

overview_660X371.jpg

Vzhledem k rychle se šířícím sofistikovaným útokům potřebují organizace zabezpečení koncových bodů, které se přizpůsobuje hrozbám, a identifikuje a blokuje dosud neznámý malware a ransomware.

Patentované technologie strojového učení, kombinované se schopností monitorovat chování a odhalovat techniky útoků, umožňují GravityZone odhalovat, preventivně eliminovat a blokovat hrozby, které tradiční obrana koncových bodů/obrana AV nové generace přehlíží.

GravityZone Security for Workstations - Advanced Threats Protection-3.png
Komplexní vícevrstvé zabezpečení
Vícevrstvé zabezpečení znamená lepší zabezpečení. Identifikujte a preventivně eliminujte i dosud neznámé hrozby pomocí komplexní sady technologií, zahrnující strojové učení, ochranu proti zneužití, kontrolu aplikací a obsahu a kontrolu procesů.
Bitdefender GravityZone Business Security - SMB Cybersecurity-11.png
Identifikace hrozeb bez zpomalování
Díky telemetrii ze stovek milionů systémů, globálnímu inteligenčnímu cloudu, a více než 30 technologiím strojového učení, Bitdefender dokáže eliminovat a detekovat hrozby, aniž by uživatelům zpomaloval počítač.
Bitdefender GravityZone Business Security - SMB Cybersecurity-12.png
Zjednodušená správa zabezpečení pro lepší škálovatelnost
GravityZone se dodává jako virtuální zařízení, lze jej snadno nasadit a škálovat tak, aby chránil libovolný počet koncových bodů, s integrovanou redundancí a vysokou dostupností.
Vlastnosti a výhody

Vlastnosti & výhody

Detekce a zastavení útoků bez souborů

Bitdefender Process Inspector je technologie detekce anomálií chování, která poskytuje ochranu před dosud nepoznanými hrozbami ve fázi spuštění.
featuresbenefits_1_630x380 (1).jpg
featuresbenefits_2_630x380 (1).jpg

Kontrola a zabezpečení koncových bodů

Bitdefender Endpoint Protection obsahuje mnoho funkcí, které společně snižují plochu útoku: Ochrana před webovými hrozbami, brána firewall, kontrola aplikací a zařízení.

Pokročilý Anti-Exploit

Vrstva Bitdefender Memory Protection chrání před známými i neznámými exploity, zaměřenými na zranitelnosti prohlížeče a aplikací ve fázi spuštění.
featuresbenefits_3_630x380 (1).jpg
featuresbenefits_4_630x380 (1).jpg

(ADD-ON MODUL) Endpoint Detection and Response (EDR)

Díky rychlému třídění upozornění a vyšetřování incidentů s využitím časové osy útoku, a výsledkům sandboxu, umožňuje EDR týmům pro reakci na incidenty rychle reagovat a zastavit probíhající útoky.

(ADD-ON MODUL) HyperDetect™ blokuje útoky před jejich provedením

Bitdefender HyperDetect obsahuje modely strojového učení a technologii skryté detekce útoků. Tvoří další vrstvu zabezpečení, která je speciálně navržena k odhalování pokročilých útoků a podezřelých aktivit ve fázi před jejich provedením.
featuresbenefits_5_630x380 (1).jpg
featuresbenefits_6_630x380 (1).jpg

(ADD-ON MODUL) Sandbox Analyzer zlepšuje detekci cílených útoků

Bitdefender Sandbox Analyzer zajišťuje předběžnou detekci pokročilých útoků automatickým odesíláním souborů, které vyžadují další analýzu, do cloudového sandboxu, a na základě zjištěných výsledků přijímá nápravná opatření.
Technologie & Architektura
Proč tento produkt?
Ocenění v oboru

Společnost Bitdefender je nezávislými testovacími organizacemi, oborovými analytickými firmami a médii považována za špičku v oblasti kybernetické bezpečnosti.

FAQ

FAQ
Zdroje

Staňte se kyberneticky odolnější firmou 
ještě dnes

Jsme tady od toho, abychom Vám pomohli vybrat co nejvhodnější řešení pro Vaši firmu nebo organizaci.
Become a more cyber resilient business today-2.png
Become a more cyber resilient business today.png
bottom of page