top of page
health-care-header.jpg

Řešení kybernetické bezpečnosti
ve zdravotnictví

Zdravotnická dokumentace obsahuje cenné osobní údaje, a proto je vyhledávaným cílem útočníků. Zabezpečte zařízení a data v rámci celé organizace pomocí špičkových řešení kybernetické bezpečnosti ve zdravotnictví od společnosti Bitdefender - a bez dodatečných nákladů na IT.

Přehled

Co je kybernetická bezpečnost ve zdravotnictví? Životně důležitá ochrana dat, zařízení a procesů.

Ochrana dat pacientů před ransomwarem

Zabezpečení elektronických zdravotních a lékařských záznamů (EHR/EMR) s detekcí koncových bodů, reakcí na ně a správou záplat - na základě pokročilého strojového učení a automatizace. Více než 30 vrstev technologií prevence a detekce společnosti Bitdefender, chrání zdravotnické organizace před ransomwarem, bez souborovým malwarem a dalšími moderními útoky, a usnadňuje dodržování klíčových legislativních požadavků včetně HIPAA, PCI a NST.
overview_660X371.jpg
overview_2_660X371.jpg

Zabezpečení specializovaných zdravotnických zařízení

Zajistěte jednotné standardy kybernetické bezpečnosti ve zdravotnictví, v rámci celé infrastruktury, pomocí jediné platformy. Chraňte notebooky, stolní počítače, tablety, chytré telefony a servery, stejně jako nasazení ve veřejném cloudu, před kybernetickými útoky v nemocnicích. Naše komplexní řešení zabezpečují i specializované zdravotnické vybavení připojené k internetu, jako jsou například připojené inzulinové pumpy a skenery magnetické rezonance, a chrání tak vaše dlouhodobé investice.

Sjednocení pracovních postupů a snížení režijních nákladů

Automatizujte opakující se úlohy, a umožněte svému IT týmu rychleji reagovat na klíčové problémy v oblasti zabezpečení informací ve zdravotnictví. Minimalizujte čas potřebný k nasazení, správě a reportování, pomocí naší centralizované konzole - integrujte fyzickou, virtuální a cloudovou zátěž do jediného náhledu. Automaticky reagujte na potvrzené hrozby kybernetické bezpečnosti ve zdravotnictví, snižte šumy způsobené nepotvrzenými hrozbami, využívejte výkonnou analýzu síťového provozu k identifikaci a stanovení priorit rizik, a přijímejte tak efektivnější rozhodnutí.
overview__3_660X371.jpg
Výzvy & řešení
Buďte o krok napřed před kybernetickými útočníky
dots.png

Automatizace a zrychlení reakce

challengesandsolutions_1_742x418 (1).jpg
Zdravotnické záznamy obsahují více než 50 osobních údajů, které kyberzločinci považují za velmi cenné. Proto se toto odvětví podílí na 27 % všech úniků dat - více než kterékoli jiné. Získejte náskok před stále sofistikovanějšími a častějšími útoky, díky špičkovému zabezpečení koncových bodů. Bitdefender poskytuje vrstvenou detekci a prevenci proti pokročilému ransomwaru, polymorfnímu a bezsouborovému malwaru, a dalším taktikám nebezpečných hackerů, které vedou ke krádeži nebo ztrátě dat.
challengesandsolutions_2_742x418.jpg

Centralizace přehledu a kontroly

S digitální transformací, IoT a připojenými zařízeními, jako jsou glukometry, inzulinové monitory a zobrazovací zařízení, se zvětšuje plocha pro útoky - a tím i vaše případná rizika. Telemedicína využívá cloudové prostředí, což dále navyšuje riziko útoku. Abyste ochránili své pacienty, organizaci a investice, potřebujete jediné centralizované řešení kybernetické bezpečnosti, které bude chránit celý povrch útoků. Bitdefender chrání tradiční koncové body, jako jsou počítače a tablety, stejně jako vysoce hodnotná zařízení, které řeší rostoucí očekávání pacientů a cloudovou pracovní zátěž.

Zjednodušení pracovních postupů a snížení režijních nákladů

challengesandsolutions_3_742x418.jpg
Udržet krok s kybernetickými útoky, aniž byste příliš zatížili svůj IT tým nebo vyčerpali rozpočet na zabezpečení zdravotnického zařízení, je náročné. Jen v roce 2019 činily roční ztráty z kybernetických útoků 25 miliard dolarů.* A nedostatečné nástroje pro automatizaci vedou k mezerám ve vizibilitě napříč koncovými body, sítí a cloudovou infrastrukturou. Strojové učení vše mění. Bitdefender využívá výkonnou analytiku k automatické identifikaci a prioritizaci rizik, čímž výrazně snižuje režijní náklady na IT - aniž by došlo ke snížení bezpečnosti.

Pozn.:  * Bashe Attack: Global infection by contagious malware", zpráva společnosti Cyber Risk Management (CyRiM).
Doporučené produkty

Komplexní řešení pro maximální klid na práci

Comprehensive-solutions-1_edited.jpg

Zabezpečení cloudů a serverů

Zabezpečte cloudová prostředí kdekoli, pomocí vysoce výkonného zabezpečení kompatibilního s platformou, které je vytvořeno pro dynamická cloudová prostředí.

Comprehensive-solutions-2.jpg

GravityZone Business Security Enterprise

Získejte nejvyšší úroveň prevence, rozšířené detekce a reakce  s přehledem o bezpečnostních událostech a incidentech.

Ocenění v oboru

Bitdefender je častým držitelem oborových ocenění a je nezávislými testovacími organizacemi a oborovými analytickými firmami uznáván jako lídr v oblasti kybernetické bezpečnosti .

case-study-fde.jpg
uvozovky.png
"Neexistuje lepší řešení ochrany cloudového pracovního prostředí než GravityZone, takže bude i nadále představovat klíčový prvek."

James Slaven, Head of IT

Luton and Dunstable (L&D) University Hospital

Příběhy zákazníků

Staňte se kyberneticky odolnější organizací
ještě dnes

Jsme tady od toho, abychom Vám pomohli vybrat co nejvhodnější řešení pro Vaši firmu nebo organizaci.
Become a more cyber resilient business today-2.png
Become a more cyber resilient business today.png
bottom of page