top of page

Bitdefender
INTERNET SECURITY

OPERAČNÍ SYSTÉM:

Nejlepší zabezpečení proti všem internetovým hrozbám na počítačích se systémem Windows

Vyberte si nejlépe hodnocenou sadu zabezpečení Internetu, která chrání počítač se systémem Windows před všemi online hrozbami.

Bitdefender-Internet-Security+oceneni.png
icon-win_2x.png

Bezkonkurenční detekce hrozeb k zastavení sofistikovaného malwaru

Brána firewall pro ochranu soukromí k blokování průniků a filtrování síťového provozu

Ochrana webové kamery a mikrofonu, aby se zabránilo odposlechu

Zabezpečená VPN pro úplné online soukromí, 200 MB / den / zařízení

Přehled
Ocenění
bitdefender-av-comparatives-award_product-of-the-year-2022.png

Produkt roku 2022

AV-Comparatives, Leden 2023

tech-radar.png

TechRadar Editor's Choice

TechRadar, Září 2020

editors-choice.png

Získává náš odznak Editors 'Choice jako špičková sada zabezpečení základní úrovně

PC Mag, Srpen 2020

POROVNEJTE ZNAČKY KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI

Jak si vede Bitdefender v porovnání s konkurenčními produkty

nejlepsi-ochrana-proti-infekcim-2011-202
nejnizsi-dopad-na-vykon-2013-2020.png

Bitdefender. Vyberte si, co používají odborníci.

Získáte nejinovativnější technologie, které předpovídají, předcházejí, detekují a napravují i ​​nejnovější kybernetické hrozby kdekoli na světě.

VŠECHNY FUNKCE

Nejlepší zabezpečení proti všem internetovým hrozbám na počítačích se systémem Windows

Bitdefender Internet Security získal cenu AV roku od AV-Comparatives. Chrání počítače se systémem Windows před všemi typy online hrozeb a zahrnuje Bitdefender VPN a Bitdefender Safepay pro vaše soukromí a bezpečné online bankovnictví.

Funkce

OCHRANA

Nepřekonatelná vícevrstvá ochrana Bitdefender chrání vaše zařízení před všemi novými i stávajícími elektronickými hrozbami.

Windows

Kompletní ochrana dat v reálném čase
Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes dnešní RAT, ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaru.

Pokročilá ochrana před hrozbami
Bitdefender Internet Security používá k podrobnému sledování aktivních aplikací techniku ​​zvanou detekce chování. V okamžiku, kdy zjistí cokoli podezřelého, podnikne okamžité kroky, aby zabránil infekcím.

Prevence síťových hrozeb
Bitdefender Internet Security zastaví útoky ještě předtím, než vůbec začnou. Nové technologie zpravodajství o kybernetických hrozbách mohou analyzovat a identifikovat podezřelé aktivity na úrovni sítě, a blokovat sofistikované zneužití, adresy URL související s malwarem a botnetem, a útoky hrubou silou.

Vícevrstvá ochrana proti ransomware

Vícevrstvý přístup Bitdefenderu proti ransomwaru zahrnuje vrstvu ochrany dat, která chrání vaše dokumenty, obrázky, videa a hudbu před všemi druhy útoků ransomwaru. Funguje s modulem Pokročilá ochrana před hrozbami, a chrání vaše nejdůležitější soubory před šifrováním pomocí ransomwaru.

 

Posouzení zranitelnosti
Vyhledávejte bezpečnostní díry a slabá místa jediným kliknutím. Bitdefender zkontroluje na vašem počítači zastaralý a zranitelný software, chybějící bezpečnostní záplaty Windows a potenciálně nebezpečné nastavení systému, a poté navrhne nejlepší opravu.

Prevence webových útoků
Naše technologie filtrování webu zajišťuje, že se nikdy nedostanete na škodlivý web. Než skutečně kliknete na odkaz, zjistěte, zda je k výsledkům vyhledávání bezpečný přístup. Bitdefender Internet Security také blokuje všechny známé infikované odkazy.

Anti-phishing

Online podvody jsou na vzestupu, ale naše pokročilá ochrana proti phishingu vás snadno udrží v bezpečí. Bitdefender Internet Security rozpozná a blokuje weby, které se vydávají za důvěryhodné, aby ukradly finanční údaje, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet.

Boj proti podvodům
Náš pokročilý systém filtrování vás varuje, kdykoli navštívíte webové stránky, které se vás mohou pokusit podvádět.

Antispam
Filtruje irelevantní zprávy ve složce Doručená pošta. Je k dispozici pro e-mailové klienty (Microsoft Outlook, Thunderbird).

Záchranné prostředí
Některé sofistikované malware, například rootkity, je třeba před spuštěním systému Windows odstranit. Když Bitdefender Internet Security detekuje takové hrozby, restartuje počítač v záchranném prostředí pro vyčištění a obnovení systému.

VÝKON

Bezpečnostní software Bitdefender okamžitě reaguje na malware, aniž by to ohrozilo výkon vašich systémů.

Windows

Autopilot
Bitdefender Autopilot je navržen tak, aby fungoval jako <Bezpečnostní poradce> a aby vám poskytl hlubší pohled do aktuálního stavu vaší bezpečnostni. Jeho inteligentní funkce doporučí bezpečnostní akce v kontextu vašich systémových potřeb a vzorců používání.

Bitdefender Photon™
Tato inovativní a exkluzivní technologie pomáhá Bitdefender Internet Security přizpůsobit se hardwarové a softwarové konfiguraci vašeho systému, aby ušetřil výpočetní zdroje a zlepšil rychlost a výkon.

Globální ochranná síť
Většina skenování probíhá v cloudu, takže na vaše systémové zdroje nemá prakticky žádný dopad. To znamená, že rychlost a výkon vašeho systému zůstanou nedotčeny. A vaše soubory jsou vždy zcela soukromé: Bitdefender neskenuje skutečný obsah vašich souborů a nikdy je neukládá do cloudu!

Režim baterieTato užitečná, inteligentní funkce šetří výdrž baterie pro notebooky a tablety dočasným vyladěním nastavení systému, jako je displej, chlazení systému, aktualizace systému a připojení Bluetooth.

Profily her, fimů a práce

Bitdefender Internet Security detekuje, kdy hrajete, pracujete nebo sledujete film, takže ví, že vás nebude obtěžovat zbytečnými požadavky. V závislosti na tom, co děláte, Bitdefender dočasně zastaví vyskakovací okna, upraví vizuální nastavení a pozastaví nedůležité aktivity na pozadí, abyste si mohli hru, film nebo práci užít na maximum.

SOUKROMÍ

Kompletní ochrana Bitdefenderu se stará o vaše soukromí a osobní údaje online.

Windows

Bitdefender VPN

S Bitdefender VPN se můžete přestat starat o soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškerého internetového provozu. Bitdefender Internet Security zahrnuje až 200 MB šifrovaného přenosu za den pro vaše zařízení Windows, Android, macOS a iOS.

Anti-tracker
Rozšíření Anti-tracker blokuje sledovače, které shromažďují vaše data, a umožňuje zobrazit a spravovat tyto informace na každém navštíveném webu. Udržuje vaše údaje o prohlížení v soukromí, a zvyšuje výkon díky rychlejšímu načítání webových stránek.

Ochrana webové kamery
Ochrana webové kamery vás upozorní, když se aplikace pokusí o přístup k vaší webové kameře, a umožní vám blokovat neoprávněný přístup, budete-li si to přát.

Monitor mikrofonu
Znovu získáte kontrolu nad svými vlastními zařízeními pomocí monitoru mikrofonu. Použijte jej a uvidíte, jaké aplikace mají přístup k mikrofonu vašeho zařízení a kdy.

Rodičovská kontrola
Rodičovská kontrola nabízí digitální pomoc rodičům, a další online bezpečnost dětem. Odfiltrujte nevhodný obsah a omezte jim čas, který stráví u obrazovky. Přihlaste se vzdáleně do Bitdefender Central a sledujte online aktivity vašich dětí.
* Rodičovská kontrola je k dispozici také pro macOS, iOS a Android s jinou sadou funkcí v závislosti na každé platformě.

Brána firewall pro ochranu osobních údajů
S Bitdefender Internet Security získáte silnou vrstvu ochrany sítě, takže vaše osobní údaje zůstanou před hackery v bezpečí.

Bezpečné internetové bankovnictví

Pracujte s internetovým bankovnictvím nebo nakupujte online za použití jedinečného specializovaného prohlížeče Bitdefender, který zajišťuje vaše transakce, aby se zabránilo podvodům. Bitdefender Safepay nyní také může automaticky vyplnit údaje o kreditní kartě ve formulářích pro online platby.

Bezpečnostní Wi-Fi poradce
Posuďte zabezpečení své Wi-Fi sítě a routeru bez ohledu na to, kam se připojíte.

Ochrana sociálních sítí
Chraňte se před škodlivými odkazy a jakýmikoli online hrozbami, které vám vaši přátelé nevědomky předají prostřednictvím sociálních sítí.

Správce hesel
Zabezpečte svá hesla, informace o kreditní kartě a další citlivá data v kybernetickém trezoru. Budete k němu mít snadný přístup, kdykoli je budete potřebovat. Správce hesel vám nabízí možnost automatického vyplňování online formulářů a může dokonce doporučit zabezpečená hesla.

Skartovačka
Tento nástroj použijte, pokud chcete soubor trvale smazat a nezanechat žádné stopy. Po takové smazání jako by ve vašem počítači soubor vůbec neexistoval.

POROVNAT ŘEŠENÍ

Porovnejte produkty Bitdefender

Porovnejte naše oceňované produkty a získejte nejlepší ochranu v reálném světě. Můžete pak pokračovat ve věcech, na kterých záleží, zatímco my se postaráme o zabezpečení.

Porovnat
Bitdefender-porovnani-verzi-is.jpg

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

Windows

Bitdefender INTERNET SECURITY

Operační systém: Windows 7,  Servis Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 a Windows 11
CPU: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) nebo jeho ekvivalent
Paměť (RAM): 2 GB
Dostupné volné místo na disku: 2.5 GB
Internet Explorer verze 11 nebo vyšší

* Výkon systému může být ovlivněn na zařízeních, která mají CPU staré generace

Bitdefender Rodičovská kontrola

Operační systém:  Windows 7,  Servis Pack 1 a novější
Paměť (RAM):  2 GB
Podporované prohlížeče:  Chrome, Mozilla Firefox, Opera

Bitdefender Central

Podporované prohlížeče: Chrome 56 a novější, Firefox 52 a novější, Microsoft Edge

Požadavky na systém

Často kladené otázky

Bitdefender Central

Zabezpečení, ať jste kdekoli

Aktivujte ochranu Bitdfender, ať jste kedekoliv

Spravujte z prohlížeče v telefonu se systémem iOS nebo Android

Skenujte svou síť z mobilní aplikace Bitdefender Central

Získejte aktualizace zabezpečení 24/7

Získejte přímý přístup k našemu týmu podpory

Vše, co potřebujete vědět o
Bitdefender Central.

Stáhněte si mobilní aplikaci

google-play.png
app-store.png
FAQ
bottom of page