top of page
blue-shape-header.png

GravityZone Security for Mobile

GravityZone Security for Mobile

Buďte o krok napřed před mobilními hrozbami díky našemu řešení mobilního zabezpečení. Pro iOS, Android a ChromeOS.

Obrana proti hrozbám na mobilních zařízeních
na všech hlavních platformách

bitdefender-mobile-overview-mobi.png

Vzrůstající závislost zaměstnanců i celých organizací na mobilních zařízeních, jako jsou chytré telefony a tablety, způsobila revoluci v konektivitě a pracovních postupech. Díky širokému rozšíření mobilních zařízení na pracovišti, mohou zaměstnanci přistupovat k citlivým datům a podnikovým systémům stejně snadno, jako ze stolních počítačů v kanceláři, což představuje významné riziko pro data zákazníků, duševní vlastnictví i klíčové systémy.

GravityZone Security for Mobile zajišťuje bezpečný přístup k firemním datům a chrání firemní zařízení i zařízení BYOD před moderními vektory útoků, včetně útoků typu zero-day, phishingu a síťových útoků, pomocí detekce známých i neznámých hrozeb.

Bitdefender_threat_protection.png
Ochrana proti hrozbám
Vysoce výkonné technologie strojového učení detekují a chrání před známými i neznámými hrozbami, včetně útoků typu zero-day, phishingu a síťových útoků.
Bitdefender_Universal_Coverage.png
Dosažení souladu
s legislativou
Vyvažuje ochranu osobních údajů se zabezpečením, aby bylo dosaženo souladu s platnými legislativními předpisy GDPR, PCI, HIPAA atd.
Bitdefender_Multiplatform.png
Podpora BYOD/Hybridních & Vzdálených pracovišť
Chrání firemní zařízení a/nebo zařízení, která si můžete do firmy sami přinést (BYOD), před pokročilými perzistentními hrozbami v podobě phishingových útoků na zařízení, sítě a aplikace.
Vlastnosti a výhody

Vlastnosti & výhody

Ochrana aplikací, webů, sítí a zařízení

GravityZone Security for Mobile využívá technologie strojového učení přímo v zařízení k detekci známých i neznámých hrozeb sledováním chování mobilních zařízení, přesné identifikaci aplikací podobných malwaru, anomálního síťového provozu a phishingových útoků, a zajištění ochrany i v případě, že je koncové zařízení offline.
bitdefender-mobile1-mock-742x418.png
bitdefender-mobile2-application--vetting-742x418.webp

Prověřování mobilních aplikací

Pomáhá posuzovat zabezpečení a ochranu soukromí aplikací. Umožňuje detekci nevyhovujících aplikací, a vedení seznamu povolených aplikací a jejich verzí. Umožňuje každé firmě navrhnout vlastní zásady "shody aplikací", vytvořit katalog povolených aplikací a verzí, a monitorovat jejich prostřednictvím koncové body.

Pomocí funkce Application Vetting mohou organizace spouštět akce (lokálně na MTD nebo prostřednictvím MDM) při detekci aplikací, které nejsou v souladu s předpisy.

Vyhledávání hrozeb v aplikacích pro Android, iOS a Chromebook

Podobně jako u tradičních koncových bodů, nelze všechny úlohy provádět lokálně na mobilním zařízení. Pro zajištění komplexního zabezpečení provádí GravityZone Security for Mobile hloubkovou analýzu v cloudu, která poskytuje podrobné technické zprávy o analyzovaných aplikacích, a poskytuje bezpečnostním týmům přehled o dalších verzích aplikací, analyzovaných systémem bez ohledu na to, zda byly v jejich prostředí detekovány.

Tento přístup umožňuje organizacím získat přehled o dodržování předpisů, a postupech souvisejících s ochranou soukromí jakékoli aplikace, provozované v rámci jejich činnosti.
bitdefender-mobile3-threat-hunting-apps-742x418.webp
bitdefender-mobile4-anti-phishing-742x418.webp

Ochrana proti phishingu na všech podporovaných platformách

Vzhledem k tomu, že e-mail je nejčastějším prostředkem pro phishingové útoky (90 %), a 60 % e-mailů se otevírá na mobilních zařízeních, je zřejmé, že řešení phishingu na samotném mobilním zařízení je nezbytné.

GravityZone Security for Mobile nabízí ochranu proti phishingu přímo v zařízení, a to na všech podporovaných platformách (iOS, Android) a lokální VPN, přímo v zařízení pro zpracování provozu v reálném čase, bez závislosti na použití externí služby, čímž účinně zabraňuje phishingovým útokům.

Přehlednost od začátku
do konce

Kromě sledování zranitelností v zařízení,a mapování MITRE, poskytuje GravityZone Security for Mobile také přehled o tom, kdy je vhodné obnovit některá "neaktualizovatelná" zařízení.
bitdefender-mobile5-end-to-end-i.png
bitdefender-mobile-security-feat.png

Integrace s GravityZone

Security for Mobile je doplněk pouze pro cloud s mobilními agenty pro iOS a Android (agenti pro Android podporují i Chromebooky) a rozšířením pro Chrome k zabezpečení rozšíření Chrome na Chromeboocích.
Ocenění v oboru

Společnost Bitdefender je nezávislými testovacími organizacemi, oborovými analytickými firmami a médii považována za špičku v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Proč Bitdefender?
Specifikace

Specifikace

FAQ

FAQ

Staňte se kyberneticky odolnější firmou 
ještě dnes

Jsme tady od toho, abychom Vám pomohli vybrat co nejvhodnější řešení pro Vaši firmu nebo organizaci.
Become a more cyber resilient business today-2.png
Become a more cyber resilient business today.png
bottom of page