top of page
security-for-storage.jpg

GravityZone Security for Storage

Ochrana síťových úložišť (NAS) a systémů pro sdílení souborů, využívající strojové učení.

Zabezpečené systémy sdílených úložišť

security-for-storage-1.jpg

Nutnost větší spolupráce na pracovišti a rostoucí digitální transformace zvyšují nároky na sdílené úložné systémy. Sofistikované a velmi rozšířené kybernetické hrozby zároveň vyžadují důkladnou obranu.

GravityZone Security for Storage poskytuje snadno spravovanou a osvědčenou ochranu pro systémy sdílení souborů a síťová úložiště kompatibilní s protokolem ICAP.

Network-Attached Storage.png
Úložiště připojená
k síti
GravityZone Security for Storage podporuje úložná řešení NAS kompatibilní s ICAP od společností Dell®, EMC®, IBM®, Hitachi®, HPE®, Oracle® a dalších.
ABS_Universal Coverage.png
Nutanix Files (AFS)
GravityZone Security for Storage je certifikován pro Nutanix Files, dříve označované jako Acropolis File Services (AFS).
Citrix ShareFile.png
Citrix ShareFile
GravityZone Security for Storage je certifikován pro Citrix ShareFile.
Vlastnosti a výhody

Vlastnosti & výhody

Bezkonkurenční ochrana

GravityZone Security for Storage využívá oceňované bezpečnostní technologie Bitdefender a poskytuje několik vrstev obrany (včetně strojového učení, heuristiky, signatur a vyhledávání v cloudu) proti známým i neznámým infekcím, založeným na souborech, které mohou být součástí útoků typu zero-day nebo pokročilejších útoků.
featuresbenefits-1-630x380.jpg
featuresbenefits-2-630x380.jpg

Efektivní správa

Řešení Security for Storage můžete spravovat ze stejné centrální konzoly jako ostatní řešení GravityZone, takže jeho nasazení je rychlé a správa snadná. Security for Storage je také vysoce konfigurovatelné, takže můžete rychle definovat zásady a výjimky, nastavit výchozí akce, vytvářet vlastní zprávy a spouštět oznámení v reálném čase, podle požadavků vaší organizace.

Neomezené škálování

Modulární architektura systému GravityZone umožňuje na vyžádání přidávat prakticky neomezený počet serverů ICAP, aby bylo možné podporovat rostoucí počet požadavků na skenování s tím, jak roste počet pracovníků a dat ve vaší organizaci.
featuresbenefits-3-630x380.jpg
featuresbenefits-4-630x380.jpg

Vysoká dostupnost

Redundantní konstrukce platformy GravityZone zajišťuje vysokou dostupnost. Vyrovnávání zátěže na serverech ICAP, založené na zásadách, eliminuje jednotlivá místa výskytu výpadků na úrovni systému, a zajišťuje nepřetržité zabezpečení a vysokou dostupnost, konfigurovanou a řízenou klientem ICAP.

Široká kompatibilita

Security for Storage podporuje Nutanix Files (AFS), Citrix ShareFile a řešení NAS, kompatibilní s ICAP od společností Dell, EMC, IBM, Hitachi, HPE, Oracle a dalších. Pokud vaše organizace disponuje různými zařízeními kompatibilními s ICAP, může GravityZone chránit váš NAS systém od různých dodavatelů ze stejného nasazení, čímž se sníží náklady na zabezpečení infrastruktury úložiště.
featuresbenefits-5-630x380.jpg
Proč tento produkt?
Ocenění v oboru

Společnost Bitdefender je nezávislými testovacími organizacemi, oborovými analytickými firmami a médii považována za špičku v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Staňte se kyberneticky odolnější firmou 
ještě dnes

Jsme tady od toho, abychom Vám pomohli vybrat co nejvhodnější řešení pro Vaši firmu nebo organizaci.
Become a more cyber resilient business today-2.png
Become a more cyber resilient business today.png
bottom of page