top of page
email-security-header.jpg

GravityZone Security for Email

Vícevrstvé cloudové zabezpečení e-mailu pro organizace a poskytovatele spravovaných služeb (MSP). GravityZone Email Security chrání všechny poskytovatele e-mailových služeb, a podporuje hybridní prostředí využívající Exchange on-premise, Microsoft365, Exchange Online nebo Gmail.

Zastavte e-mailové hrozby dříve, než se dostanou do vaší sítě

GravityZone Security for Email poskytuje firmám komplexní zabezpečení e-mailů, a ochranu před známými i nově vznikajícími hrozbami, včetně útoků založených na podvodném chování, kompromitací firemních e-mailů (BEC), podvodů na CEO, phishingu, ransomwaru a dalších. 

Pro MSP pomáhají funkce správy více držitelů licencí, měsíčních licencí a přehledů o používání, které zefektivňují úkoly a přinášejí provozní efektivitu.

Přehled
GravityZone Security for Email - Complete Email Protection-8.png
Kompletní zabezpečení e-mailu
Více skenovacích enginů a technologií zajišťuje detekci hrozeb na firemní úrovni, kterou mohou snadno implementovat a spravovat firmy libovolné velikosti.
GravityZone Security for Email - Complete Email Protection-9.png
Zabraňuje podvodům
Blokuje i nemalwarové hrozby, jako je phishing, útoky BEC, podvody na CEO a další.
GravityZone Security for Email - Complete Email Protection-10.png
Plná kontrola
Poskytuje úplnou kontrolu nad tokem pošty, podporuje více poskytovatelů e-mailu, a bezproblémově se integruje se službou Microsoft 365.
Vlastnosti a výhody

Vlastnosti & výhody

Vícevrstvá ochrana před hrozbami

Více bezpečnostních systémů využívá kombinaci pokročilých technologií k odhalování spamu i sofistikovanějších, cílených phishingových a podvodných útoků.
featuresbenefits-1-630x380.jpg
featuresbenefits-2-630x380.jpg

Úplná kontrola nad tokem pošty

Výkonný engine politik umožňuje kontrolu nad doručováním e-mailů a filtrování zpráv na základě atributů, jako je velikost, zdroj, cíl, klíčová slova a další.

Pokročilá behaviorální analýza

Využívá pokročilou analýzu chování, která zahrnuje více než 10 000 algoritmů, analyzujících více než 130 proměnných, extrahovaných z každé e-mailové zprávy, a umožňuje tak spolehlivou detekci a prevenci hrozeb.
featuresbenefits-3-630x380.jpg
featuresbenefits-4-630x380.jpg

Ochrana uživatelů v reálném čase

Ochrana před kliknutím přepisuje odkazy ve zprávách a chrání zaměstnance v reálném čase tím, že blokuje a upozorňuje uživatele na škodlivé odkazy.

Zabezpečení odchozích zpráv

Filtrování odchozích zpráv pomáhá kontrolovat obsah odchozích zpráv, aby se zabránilo zařazení IP na černou listinu.
featuresbenefits-5-630x380.jpg
featuresbenefits-6-630x380.jpg

Úplná kontrola toku pošty

Pokročilý engine pro směrování pošty poskytuje úplnou kontrolu nad tokem pošty, a podporuje více poskytovatelů e-mailu, to vše v jedné doméně.
Technologie & Architektura

Architektura GravityZone Security for Email

Naše řešení je 100% cloudové a snadno se nasazuje. Náš engine politik využívá několik AV enginů, včetně statického sandboxingu příloh souborů, a nabízí kompletní analýzu příchozích a odchozích e-mailů pomocí neomezeného počtu seznamů klíčových slov.

email-security-arhitecture-en.png
GravityZone Security for Email

Vícevrstvé zabezpečení e-mailu pro organizace a MSP, které chrání všechny poskytovatele podnikových e-mailových služeb.

dots.png
dots.png
protecting-family-icon.png
Chcete chránit rodinu a přátele?
Kombinuje tradiční atributy vzorových zpráv a porovnávání charakteristik s algoritmickou analýzou, a poskytuje tak dokonalou detekci hrozeb a ochranu sítí před cílenými e-mailovými útoky - téměř bez falešně pozitivních výsledků.
GravityZone Security for Email - Complete Email Protection-1.png
Víceúrovňové skenování
Mnohé tradiční AV a antispamové enginy, založené na signaturách a chování, mohou detekovat všechny formy malwaru a spamu, včetně variant typu zero-day.
GravityZone Security for Email - Complete Email Protection-2.png
Hloubková analýza & kontrola
Hloubková analýza pomocí více skenovacích mechanismů, kontroluje všechny aspekty e-mailů, včetně jejich velikosti, obsahu, příloh, záhlaví, odesílatele, příjemců a odkazů, a poté automaticky provádí akce, jako je doručení, umístění do karantény, přesměrování, upozornění nebo odmítnutí e-mailu.
GravityZone Security for Email - Complete Email Protection-3.png
Management & kontrola
IT administrátoři mají plnou kontrolu nad přizpůsobením toku pošty do organizace a z organizace, mohou vytvářet neomezené seznamy klíčových slov a používat pravidla pro analýzu zpráv a jednání, na základě důvěrných nebo citlivých informací.
Proč tento produkt?
Ocenění v oboru

Společnost Bitdefender je nezávislými testovacími organizacemi, oborovými analytickými firmami a médii považována za špičku v oblasti kybernetické bezpečnosti.

FAQ

FAQ

Požadavky

Staňte se kyberneticky odolnější firmou 
ještě dnes

Jsme tady od toho, abychom Vám pomohli vybrat co nejvhodnější řešení pro Vaši firmu nebo organizaci.
Become a more cyber resilient business today-2.png
Become a more cyber resilient business today.png
bottom of page