top of page

GravityZone Business Security Premium

Ochrana koncových bodů nové generace. 
Evolved vylepšené o analýzu lidských rizik

blue-shape-header.png

Ochrana koncových bodů nové generace. Vylepšeno.

pic-business-security-premium-1.jpg

GravityZone Business Security Premium (původně známá jako GravityZone Elite) chrání vaši organizaci před sofistikovanými kybernetickými útoky, jako jsou pokročilé trvalé hrozby (APT) a ransomware, pomocí více než 30 vrstev bezpečnostních technologií založených na strojovém učení. Toto řešení, které lze snadno spravovat z jediné konzole, pokrývá fyzické, virtuální, mobilní a cloudové koncové body, a e-mail. 

GravityZone Business Security Premium přidává do vašeho bezpečnostního ekosystému lidský prvek, má nízké režijní náklady a poskytuje potřebný vizuální přehled a kontrolu.

Bitdefender GravityZone Ultra Security Suite - EPP & EDR platform-4.png
Nejúčinnější ochrana koncových bodů na světě
Více než 30 vrstev pokročilých technologií pro úspěšné zastavení útoků v celém životním cyklu hrozeb, od prvního kontaktu, přes případné proniknutí, persistenci, až po škodlivé aktivity.
Attack Forensics And Visualization.png
Forenzní analýza a vizualizace útoků
Získejte přehled o prostředí hrozeb, a proveďte forenzní analýzu útoků zaměřených na vaši organizaci. Vizualizujte řetězec útoku a zastavte jeho šíření.
Analytics Driven Hardening.png
Hardening založený na analýze rizik
Průběžně vyhodnocujte, upřednostňujte a zpřísňujte chybné konfigurace a nastavení zabezpečení koncových bodů, pomocí přehledného seznamu priorit.
Vlastnosti a výhody

Vlastnosti & výhody

Integrovaná analýza rizik

Průběžně analyzujte rizika koncových bodů, abyste odhalili a upřednostnili chybné konfigurace, a umožnili automatické akce na odstranění zranitelností. Identifikujte akce a chování uživatelů, které představují bezpečnostní riziko pro vaši organizaci, včetně přihlašování na nezabezpečené webové stránky, špatné správy hesel, a používání kompromitujících USB.
pic-business-security-premium-2.jpg
pic-business-security-premium-3.jpg

Prevence a zmírňování ransomwaru

Poražení ransomwaru vyžaduje pochopení celého řetězce kybernetických útoků a zmapování obrany pro každou fázi útoku. Prevence a zmírnění rizika ransomwaru je integrována do konzoly GravityZone Management Console, a skládá se z automatických, aktuálních záložních kopií uživatelských souborů, odolných proti neoprávněné manipulaci bez použití stínových kopií; funkcí blokování a prevence (Fileless Attack Defense; Network Attack Defense; Advanced Anti-Exploit; Machine Learning Anti-Malware); několika detekčních vrstev (kontrola procesů, monitorování registrů, kontrola kódu, Hyper Detect) a technologií pro zmírnění rizika pro uživatele a systém.

Analýza lidských rizik

Pomáhá identifikovat činnosti a chování uživatelů, kteří představují bezpečnostní riziko pro organizaci, například používání nešifrovaných webových stránek pro přihlašování na internetové stránky, špatná správa hesel, používání kompromitovaných USB v síti organizace, opakované infekce atd.

Tím, že se lidský prvek ocitne uprostřed strategie analýzy a řízení rizik, se organizace stane ještě obtížněji napadnutelnou.
pic-business-security-premium-4.jpg
pic-business-security-premium--5.jpg

Vícevrstvá obrana

Technologie bez signatur, včetně pokročilého místního a cloudového strojového učení, analýzy chování, integrovaného sandboxu a zabezpečení zařízení, fungují jako vysoce účinná vrstvená ochrana proti sofistikovaným hrozbám.

Forenzní analýza end-to-end útoků

Forenzní analýza a vizualizace útoků zvyšují úroveň přehledu o hrozbách v organizaci, a odhalují širší souvislosti útoků na koncové body. Umožňuje zaměřit se na konkrétní hrozby a přijmout nápravná opatření.
pic-business-security-premium--6.jpg
featuresbenefits_5_630x380.jpg

Obrana proti síťovým útokům

Detekce a prevence útoků na zranitelnost sítě. Obrana proti síťovým útokům blokuje síťové útoky, včetně útoků hrubou silou, krádeží hesel a bočního pohybu dříve, než mohou být provedeny. Obrana proti síťovým útokům slouží také jako důležitý zdroj informací pro korelaci incidentů EDR.
Pokročilé technologie prevence
Platforma vrstvené ochrany koncových bodů nové generace společnosti Bitdefender využívá adaptivní vrstvenou architekturu, která zahrnuje kontrolu koncových bodů, prevenci, detekci, nápravu a vizualizaci.
dots.png
GravityZone Business Security Premium - Integrated Endpoint Protection Platform-0.png

HyperDetect™ blokuje útoky bez souborů ještě ve fázi před spuštěním

HyperDetect obsahuje modely strojového učení a technologii skryté detekce útoků, které jsou navrženy tak, aby odhalovaly útoky a podezřelé aktivity ve fázi před jejich provedením.

GravityZone Business Security Premium - Integrated Endpoint Protection Platform-1.png

Sandbox Analyzer zlepšuje detekci cílených útoků

Sandbox Analyzer umožňuje detekci pokročilých útoků před jejich provedením. Automaticky odesílá soubory, které vyžadují další analýzu, do cloudového sandboxu, a na základě zjištění sandboxu přijímá příslušná opatření.

GravityZone Business Security Premium - Integrated Endpoint Protection Platform-2.png

Strojové učení předpovídá a blokuje pokročilé útoky

GravityZone využívá strojové učení v celém svém technologickém portfoliu, včetně skenovacího jádra, technologie HyperDetect, Sandbox Analyzeru, kontroly obsahu a Global Protective Network.

GravityZone Business Security Premium - Integrated Endpoint Protection Platform-3.png

Exploit Defense chrání paměť

Sandbox Analyzer umožňuje detekci pokročilých útoků před jejich provedením. Automaticky odesílá soubory, které vyžadují další analýzu, do cloudového sandboxu, a na základě zjištění sandboxu přijímá příslušná opatření.

Technologie & Architektura

Technologie GravityZone
Business Security Premium

Integrovaná platforma pro ochranu koncových bodů, správu rizik a forenzní analýzu útoků.

Bitdefender-ELITE-funkce.png
Proč tento produkt?
Ocenění v oboru

Společnost Bitdefender je nezávislými testovacími organizacemi, oborovými analytickými firmami a médii považována za špičku v oblasti kybernetické bezpečnosti.

case-study-fde.jpg
uvozovky.png
"Oceňujeme přesnost a rychlost řešení GravityZone při identifikaci a blokování škodlivých aktivit. GravityZone pro nás odvádí vynikající práci."

Timothy Du Four

Assistant Vice President and Director of Information Technology, Greenman-Pedersen

FAQ

FAQ

Požadavky

Staňte se kyberneticky odolnější firmou 
ještě dnes

Jsme tady od toho, abychom Vám pomohli vybrat co nejvhodnější řešení pro Vaši firmu nebo organizaci.
Become a more cyber resilient business today-2.png
Become a more cyber resilient business today.png
bottom of page