top of page
partner2020-heajder.jpg

Bitdefender

PARTNERSKÁ SÍŤ

Technologie hodnocená jako #1. Volba odborníků

Technologicky krok před konkurencí

Celoživotní opakované a zajištěné příjmy

Lokální podpora v českém jazyce!

Průvodce programem

Výhody partnerské sítě

Proč se stát Partnerem

Zjistěte proč se stát partnerem Bitdefenderu

Máte nějaké dotazy?

Pokud máte nějaké otázky, kontaktujte nás.

Vstupte do budoucnosti kybernetické bezpečnosti ještě dnes

Díky našemu jedinečnému přístupu zaměřenému na prodejní kanály jsme vytvořili silnou síť více než 20 000 partnerů po celém světě, kteří nabízejí okamžitý přístup k inovativním nástrojům a výhodám, které zajišťují růst každého podniku.

Ještě jsme Vás nepřesvědčili?

Níže se podívejte, jaké jsou další výhody vstupu do našeho Partnerského Programu Bitdefender.

PROČ PARTNERSTVÍ
S BITDEFENDEREM

Jedinečný přístup Partnerského Programu Bitdefendere umožňuje obchodním partnerům dosahovat vysokých zisků, získávat ochranu zákaznických účtů a přístup ke kampaním na generování potenciálních zákazníků, a to vše na základě prodeje jedinečných a nejlépe hodnocených produktů, spolu s účinnou lokalizovanou podporou a dalšími nástroji.

Bitdefender-Sales-Partners---Security-Channel-Program-5.png
#1. místo v žebříčku technologií. Volba odborníků.
Bitdefender-Sales-Partners---Security-Channel-Program-0.png
Oceněné zabezpečení. Prokázaná vynikající kvalita
S celosvětově špičkovou kvalitou přichází i uznání. Bitdefender rok co rok získává nejprestižnější ocenění v oboru. Naše pověst vynikajícího produktu, certifikovaného odborníky, byla zaznamenána médii i veřejností.
Bitdefender-Sales-Partners---Security-Channel-Program-6.png
Společná práce. Jednoduchá, snadná a přímočará
Bitdefender-Sales-Partners---Security-Channel-Program-0.png
Vždy v obraze
Neustále pracujeme na vylepšování našich produktů a nástrojů, a víme, že naši partneři musí být stále v obraze. Tím, že nasloucháme našim partnerům, jim důvěřujeme a vážíme si jejich zpětné vazby. Proto díky našemu systému komunikace našim partnerům nic neunikne.
Bitdefender-Sales-Partners---Security-Channel-Program-7.png
Celoživotní opakované a chráněné příjmy.
Bitdefender-Sales-Partners---Security-Channel-Program-0.png
Garantovaný placený výkon
Klíčovou filozofií společnosti Bitdefender je, že trvalý úspěch přichází tehdy, když jsou výsledky přímo a štědře odměňovány. Proto naši partneři získávají vysoké marže a bonusy za vynikající výsledky.
Bitdefender-Sales-Partners---Security-Channel-Program-0.png
Špičková technologie. Snadné nasazení
Jako Partner společnosti Bitdefender budete dodávat GravityZone, jedinečné bezpečnostní řešení se schopností snížit celkové náklady na zabezpečení koncových bodů ve fyzických, virtualizovaných a cloudových prostředích, díky vysoce efektivní správě a nejvyšší ochraně a výkonu.
Bitdefender-Sales-Partners---Security-Channel-Program-0.png
Komplexní podpora
Lidé jsou nejcennějším aktivem společnosti Bitdefender. Ať už potřebujete cokoli a kdykoli, zjistíte, že máme ty správné lidi, kteří vám pomohou růst a uspět. Navíc získáte zdarma prodejní a technické materiály, vytvořené speciálně na pomoc s umístěním, prodejem a poskytováním bezpečnostních řešení Bitdefender.
Bitdefender-Sales-Partners---Security-Channel-Program-0.png
Registrace nových obchodních
případů
Jako partner společnosti Bitdefender máte přístup ke skvělým nástrojům, jako je registrace nových příležitostí (obchodních případů), které vás odměňují za identifikaci, rozvoj a uzavírání nových obchodů.  Registrací každého nového obchodního případu získáte dodatečnou marži za konkrétní obchod, a máte jistotu, že všechny obchody budou uzavřeny, bez ohledu na jejich hodnotu.
Bitdefender-Sales-Partners---Security-Channel-Program-0.png
Spokojení uživatelé. Vracející se zákazníci
Bitdefender je hrdý na vysoce kvalitní služby a technologie, které zajišťují bezpečnost a spokojenost našich uživatelů. Technologická dokonalost se promítá do přímých výhod pro naše Partnery. Zákazníci šetří čas díky prevenci infekcí, což vede ke snížení provozních nákladů, a pro Partnery to znamená zvýšení loajality a spokojenosti zákazníků.
Bitdefender-Sales-Partners---Security-Channel-Program-0.png
Integrované nástroje
Protože se nikdy nepřestaneme zdokonalovat, neustále systém dolaďujeme a zavádíme nové funkce, abychom vyhověli vašim potřebám, jako je Partnerská zóna Bitdefender, kde najdete vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.  Naše platforma eLearning nabízí bezplatné online prodejní a technické kurzy a certifikace pro naše řešení.
Bitdefender-Sales-Partners---Security-Channel-Program-0.png
Ochrana Partnerů
Jako stávající partner získáte dodatečnou ochranu při obnovení a větší odměnu za to, že investujete více úsilí do udržování a posilování vztahů s našimi zákazníky, a do zajištění obnovení licencí řešení Bitdefender.
pan-award-bg.png

Ocenění udělené nejlepšími auditorskými kanály

2021-CRN_2x.jpg
2020-CRN_2x (1).jpg
2020_crn_winner.jpg
innovation_awards_2019.png
2019_CRN_Cloud_PPG_SocialImage_big.jpg
2019_PartnerProgramGuideWinner_2x.jpg
2018_Cloud_PP_2x.jpg
PPG_Winner2018_2x.jpg

Úspěšné projekty

Podívejte se, jak vám spolupráce se společností Bitdefender může pomoci k úspěchu

panaf20.png

3 snadné kroky k prodeji produktů Bitdefender

Váš úspěch je pro nás zásadní. Chcete-li plně využít výhod produktů Bitdefender, doporučujeme dodržet několik klíčových kroků:

svg13.png
Krok 1. Registrujte se
Do Partnerské zóny Bitdefender se přihlásíte kliknutím na tlačítko PŘIPOJIT SE, a vytvořením stručného profilu společnosti. Po schválení obdržíte přihlašovací údaje do Partnerské zóny Bitdefender.
svg14.png
Krok 2. Objevujte 
Antivirová technologie č. 1 na světě! Zjistěte vše o produktech Bitdefender a získejte skutečnou představu o jejich hodnotě a výhodách, které přinášejí Vám i Vašim zákazníkům.
svg15.png
Krok 3. Začněte prodávat
Využijte nástroje a vztahy, které jste navázali se společností Bitdefender a jejím distribučním systémem, k objevování nových příležitostí a uzavírání obchodů.

Stále máte otázky nebo nejasnosti?

Napište nám nebo zavolejte, odpovíme na všechny Vaše dotazy

bottom of page