top of page
blue-shape-header.png

GravityZone Business
Security 

Nejlepší ochrana, Nejlepší výkon

GravityZone se dlouhodobě umísťuje na 1. místě v nezávislých bezpečnostních testech, a poskytuje důvěryhodné zabezpečení pro firmy všech velikostí.

Přímočaré zabezpečení,
vše v jednom

business-security-1.jpg

Bezpečnostní řešení s efektivním využitím zdrojů, které poskytuje vysoký výkon a ochranu, a zároveň zajišťuje centralizovanou správu a snadné nasazení s minimálními nároky na technické dovednosti. Maximálně vyhovuje potřebám vaší podnikové kybernetické bezpečnosti a umožňuje vám vybrat si mezi cloudovou nebo lokální hostovanou konzolí pro správu. 

Bitdefender GravityZone Business Security je mnohem víc než jen podnikový antivirový software, protože využívá osvědčené techniky strojového učení, analýzu chování a nepřetržité monitorování spuštěných procesů.  Tímto způsobem dosáhnete kompletní ochrany proti všem typům malwaru (ransomware, phishing, zero-day útok, viry, spyware atd. ) v jediné, snadno použitelné platformě, pro všechna vaše zařízení: stolní počítače, notebooky, fyzické a virtuální servery.

Bitdefender GravityZone Ultra Security Suite - EPP & EDR platform-4.png
Nejlepší ochrana s nejlepším výkonem
V nezávislých bezpečnostních testech se trvale umisťuje na 1. místě, a poskytuje důvěryhodné zabezpečení pro organizace všech velikostí.
Bitdefender GravityZone Business Security - SMB Cybersecurity-11.png
Efektivní správa
Všechny bezpečnostní funkce jsou spravovány z jediné konzoly a jediného agenta.
Bitdefender GravityZone Business Security - SMB Cybersecurity-12.png
Plná provozní kontrola
Maximální ochranu s minimálním úsilím zajišťují detailně propracované kontroly zabezpečení.
Vlastnosti a výhody

Vlastnosti & výhody

Vícevrstvá ochrana koncových bodů

Chraňte stolní počítače, notebooky a servery pomocí vícevrstvého zabezpečení pro účinnou detekci malwaru, a minimální počet falešných poplachů.

Modely strojového učení Bitdefender používají statické a dynamické funkce, a jsou průběžně trénovány na miliardách vzorků čistých i škodlivých souborů, shromážděných ze stovek milionů koncových bodů po celém světě. Jakmile je hrozba detekována, je okamžitě neutralizována prostřednictvím ukončení procesů, karantény, odstranění a obnovení škodlivých změn.
business-security-0.jpg
business-security-2.jpg

Prevence a zmírňování ransomwaru

Ransomware představuje pro organizace po celém světě velký problém. Rozsáhlý výzkum ransomwaru, a dešifrovací nástroje společnosti Bitdefender, pomohly zachránit poškozeným miliardy dolarů. Bitdefender přesně detekuje nové vzory ransomwaru v režimu před spuštěním i za běhu, což vám dává jistotu, že vaše systémy mají nejpokročilejší ochranu.

GravityZone Business Security obsahuje nejnovější technologii pro zmírnění ransomwaru, která zahrnuje zálohování původních souborů v reálném čase, a zajišťuje úspěšné monitorování a blokování vzdálených útoků ransomwaru. 

Jedna konzole pro snadnou správu

Bitdefender GravityZone Business Security obsahuje jedinou integrovanou konzoli pro správu, GravityZone Control Center, která poskytuje jednotné zobrazení pro všechny součásti správy zabezpečení.

Díky jediné konzoli lze snadno sledovat a spravovat bezpečnostní události, což eliminuje potřebu specializovaných serverů, další údržby nebo většího počtu IT pracovníků.
business-security-3.jpg
business-security-4.jpg

Zabezpečení na bázi webu

Nepotřebujete specializované servery ani více IT pracovníků - GravityZone Business Security centralizuje všechny bezpečnostní funkce do jediné konzole. Zaměstnanci nemusí nikdy aktualizovat nebo sledovat bezpečnostní aktivity.

Ušetřete čas vzdálenou instalací ochrany na všechny nechráněné počítače, pomocí jednoduchého a přehledného postupu.
GravityZone Business Security lze nasadit buď lokálně, nebo jako hostitele Bitdefenderu v cloudu.

Ochrana pomocí správy rizik koncových bodů

Efektivní identifikace, hodnocení a náprava slabých míst koncových bodů, je klíčová pro správné fungování bezpečnostního programu, a snížení rizika organizace. Infrastruktura GravityZone Business Security pro správu rizik koncových bodů snižuje zranitelnost, a posiluje odolnost koncových bodů tím, že odhaluje a stanoví priority rizikových chyb konfigurace operačního systému a softwaru.  
business-security-5.jpg
featuresbenefits_5_630x380.jpg

Obrana proti síťovým útokům

Získejte novou úroveň ochrany proti útokům na zranitelnost sítě. Rozšiřte ochranu do nových oblastí pomocí síťového zabezpečení, které blokuje hrozby, jako jsou útoky hrubou silou, krádeže hesel, zneužití sítě a postranní pohyby, ještě před jejich spuštěním. 

Technologie
GravityZone Business Security 

Adaptivní vrstvená architektura, která zahrnuje kontrolu koncových bodů, prevenci, detekci, obnovu a transparentnost.

Bitdefender-Busines-Security-funkce.png
Technologie Anti-Ransomware
uvnitř GravityZone Business Security
Zabezpečení GravityZone Business Security je založeno na adaptivní vícevrstvé architektuře, která zahrnuje technologie kontroly koncových bodů, prevence, detekce, nápravy a vizualizace. Bitdefender nabízí uživatelům a správcům zabezpečení nástroje v několika úrovních, které udrží ransomware na uzdě.
Obrana proti ransomwaru GravityZone Business Security se skládá z:
dots.png
GravityZone Business Security Premium - Integrated Endpoint Protection Platform-0.png

Preventivní ochrana

Bitdefender vytváří automatické aktuální záložní kopie uživatelských souborů, odolné proti neoprávněné manipulaci, bez použití stínových kopií, které mohou být snadno odstraněny ransomwarem. Ransomware nemá přístup k chráněným záložním souborům a uživatel o jejich přítomnosti neví.

GravityZone Business Security Premium - Integrated Endpoint Protection Platform-1.png

Blokování & Prevence

Proti ransomwaru se uplatňuje několik adaptivních obranných mechanismů: Anti-Malware se strojovým učením přesně detekuje nové vzory před spuštěním a při spuštění, Advanced Anti-Exploit rychle identifikuje a automaticky ukončuje škodlivé procesy, a Network Attack Defense blokuje ransomwarové exploity, které přicházejí přes síťové vstupní body. 

GravityZone Business Security Premium - Integrated Endpoint Protection Platform-2.png

Monitorování v reálném čase

Modul GravityZone Advanced Threat Control monitoruje spuštěné procesy v reálném čase - včetně modifikací klíčů registru, čtení/zápisů souborů, šifrovacích akcí a dalších - a identifikuje podezřelé nebo škodlivé procesy, které mohou bezpečnostní týmy automaticky nebo ručně ukončit.

GravityZone Business Security Premium - Integrated Endpoint Protection Platform-3.png

Snižování rizik

Několik technologií GravityZone pro snižování rizik zajišťuje, že zranitelnosti systému a aplikací, a chybné konfigurace, nezpůsobí, že organizace budou náchylné k útokům ransomwaru. Unikátní
modul Human Risk Analytics blokuje ransomwarové útoky, které využívají rizikové akce a chování uživatelů.

Technologie & Architektura
Proč tento produkt?
Ocenění v oboru

Společnost Bitdefender je nezávislými testovacími organizacemi, oborovými analytickými firmami a médii považována za špičku v oblasti kybernetické bezpečnosti.

case-study-fde.jpg
uvozovky.png
"Díky řešení GravityZone se výkon koncových bodů zvýšil o 100 %, zatímco počet hovorů, souvisejících se zabezpečením, se snížil 10krát. Spokojenost uživatelů je na historicky nejvyšší úrovni, a to především díky produktu Bitdefender."

Joe Hatch

Systems Administrator, Trinity University

FAQ

FAQ

Specifikace / Systémové požadavky

Staňte se kyberneticky odolnější firmou 
ještě dnes

Jsme tady od toho, abychom Vám pomohli vybrat co nejvhodnější řešení pro Vaši firmu nebo organizaci.
Become a more cyber resilient business today-2.png
Become a more cyber resilient business today.png
bottom of page