top of page

Bitdefender
ANTIVIRUS PLUS

OPERAČNÍ SYSTÉM:

Nejlepší antivirová ochrana pro počítače se systémem Windows

Vyberte si lehký antivirus, který nabízí základní ochranu počítače se systémem Windows.

Bitdefender-Antivirus-plus+oceneni.png
icon-win_2x.png

Základní ochrana počítačů se systémem Windows v reálném čase proti všem virům a ransomwaru

Zabraňuje phishingu a podvodům online, když nakupujete a procházíte

Zabezpečená VPN pro úplné online soukromí, 200 MB / den / zařízení

Přehled
bitdefender-av-comparatives-award_product-of-the-year-2022.png

Produkt roku 2022

AV-Comparatives, Leden 2023

tech-radar.png

TechRadar Editor's Choice

TechRadar, Září 2020

editors-choice.png

Tento antivirus překonává většinu úplných bezpečnostních sad

PC Mag, Srpen 2020

Ocenění

POROVNEJTE ZNAČKY KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI

Jak si vede Bitdefender v porovnání s konkurenčními produkty

nejlepsi-ochrana-proti-infekcim-2011-202
nejnizsi-dopad-na-vykon-2013-2020.png

Bitdefender. Vyberte si, co používají odborníci.

Získáte nejinovativnější technologie, které předpovídají, předcházejí, detekují a napravují i ​​nejnovější kybernetické hrozby kdekoli na světě.

VŠECHNY FUNKCE

Nejlepší antivirová ochrana pro Windows

Bitdefender Antivirus Plus obsahuje kybernetickou bezpečnost nové generace, která získala ocenění „Produkt roku“ od AV-Comparatives. Chrání počítače se systémem Windows před všemi online hrozbami a zahrnuje nástroje na ochranu soukromí, jako jsou Bitdefender VPN a Bitdefender Safepay.

Funkce

OCHRANA

Nepřekonatelná vícevrstvá ochrana Bitdefender chrání vaše zařízení před všemi novými i stávajícími elektronickými hrozbami.

Windows

Kompletní ochrana dat v reálném čase
Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes dnešní RAT, ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaru.

Pokročilá ochrana před hrozbami
Bitdefender Antivirus Plus používá k podrobnému sledování aktivních aplikací techniku ​​zvanou detekce chování. V okamžiku, kdy zjistí cokoli podezřelého, podnikne okamžité kroky, aby zabránil infekcím.

Prevence síťových hrozeb
Bitdefender Antivirus Plus zastaví útoky ještě předtím, než vůbec začnou. Nové technologie zpravodajství o kybernetických hrozbách mohou analyzovat a identifikovat podezřelé aktivity na úrovni sítě, a blokovat sofistikované zneužití, adresy URL související s malwarem a botnetem, a útoky hrubou silou.

Vícevrstvá ochrana proti ransomware

Vícevrstvý přístup Bitdefenderu proti ransomwaru zahrnuje vrstvu ochrany dat, která chrání vaše dokumenty, obrázky, videa a hudbu před všemi druhy útoků ransomwaru. Funguje s modulem Pokročilá ochrana před hrozbami, a chrání vaše nejdůležitější soubory před šifrováním pomocí ransomwaru.

 

Posouzení zranitelnosti
Vyhledávejte bezpečnostní díry a slabá místa jediným kliknutím. Bitdefender zkontroluje na vašem počítači zastaralý a zranitelný software, chybějící bezpečnostní záplaty Windows a potenciálně nebezpečné nastavení systému, a poté navrhne nejlepší opravu.

Prevence webových útoků
Naše technologie filtrování webu zajišťuje, že se nikdy nedostanete na škodlivý web. Než skutečně kliknete na odkaz, zjistěte, zda je k výsledkům vyhledávání bezpečný přístup. Antivirus Plus také blokuje všechny známé infikované odkazy.

Anti-phishing

Online podvody jsou na vzestupu, ale naše pokročilá ochrana proti phishingu vás snadno udrží v nebezpečí. Bitdefender Antivirus Plus rozpozná a blokuje weby, které se vydávají za důvěryhodné, aby ukradly finanční údaje, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet.

Boj proti podvodům
Náš pokročilý systém filtrování vás varuje, kdykoli navštívíte webové stránky, které se vás mohou pokusit podvádět.

Záchranné prostředí
Některé sofistikované malware, například rootkity, je třeba před spuštěním systému Windows odstranit. Když Bitdefender Antivirus Plus detekuje takové hrozby, restartuje počítač v záchranném prostředí pro vyčištění a obnovení systému.

VÝKON

Bitdefender Antivirus Plus okamžitě reaguje na e-hrozby bez kompromisů ohledně výkonu vašeho systému.

Windows

Autopilot
Bitdefender Autopilot je navržen tak, aby fungoval jako <Bezpečnostní poradce> a aby vám poskytl hlubší pohled do aktuálního stavu vaší bezpečnosti. Jeho inteligentní funkce doporučí bezpečnostní akce v kontextu vašich systémových potřeb a vzorců používání.

Bitdefender Photon™
Tato inovativní a exkluzivní technologie pomáhá Bitdefender Antivirus Plus přizpůsobit se hardwarové a softwarové konfiguraci vašeho systému, aby ušetřil výpočetní zdroje a zlepšil rychlost a výkon.

Globální ochranná síť
Většina skenování probíhá v cloudu, takže na vaše systémové zdroje nemá prakticky žádný dopad. To znamená, že rychlost a výkon vašeho systému zůstanou nedotčeny. A vaše soubory jsou vždy zcela soukromé: Bitdefender neskenuje skutečný obsah vašich souborů a nikdy je neukládá do cloudu!

Režim baterie

Tato užitečná, inteligentní funkce šetří výdrž baterie pro notebooky a tablety dočasným vyladěním nastavení systému, jako je displej, chlazení systému, aktualizace systému a připojení Bluetooth.

Profily her, fimů a práce

Bitdefender Antivirus Plus detekuje, kdy hrajete, pracujete nebo sledujete film, takže ví, že vás nebude obtěžovat zbytečnými požadavky. V závislosti na tom, co děláte, Bitdefender dočasně zastaví vyskakovací okna, upraví vizuální nastavení a pozastaví nedůležité aktivity na pozadí, abyste si mohli hru, film nebo práci užít na maximum.

SOUKROMÍ

Bitdefender Antivirus Plus se stará o vaše soukromí a osobní údaje online.

Windows

Bitdefender VPN

S Bitdefender VPN se můžete přestat starat o soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškerého internetového provozu. Bitdefender Antivirus Plus zahrnuje až 200 MB šifrovaného přenosu za den pro vaše zařízení Windows, Android, macOS a iOS.

Anti-tracker
Rozšíření Anti-tracker blokuje sledovače, které shromažďují vaše data, a umožňuje zobrazit a spravovat tyto informace na každém navštíveném webu. Udržuje vaše údaje o prohlížení v soukromí, a zvyšuje výkon díky rychlejšímu načítání webových stránek.

Bezpečné internetové bankovnictví

Pracujte s internetovým bankovnoctvím nebo nakupujte online za použití jedinečného specializovaného prohlížeče Bitdefender, který zajišťuje vaše transakce, aby se zabránilo podvodům. Bitdefender Safepay nyní také může automaticky vyplnit údaje o kreditní kartě ve formulářích pro online platby.

Správce hesel

Zabezpečte svá hesla, informace o kreditní kartě a další citlivá data v kybernetickém trezoru. Budete k němu mít snadný přístup, kdykoli je budete potřebovat. Správce hesel vám nabízí možnost automatického vyplňování online formulářů a může dokonce doporučit zabezpečená hesla.

Bezpečnostní Wi-Fi poradce
Posuďte zabezpečení své Wi-Fi sítě a routeru bez ohledu na to, kam se připojíte.

Ochrana sociálních sítí
Chraňte se před škodlivými odkazy a jakýmikoli online hrozbami, které vám vaši přátelé nevědomky předají prostřednictvím sociálních sítí.

Skartovačka
Tento nástroj použijte, pokud chcete soubor trvale smazat a nezanechat žádné stopy. Po takové smazání jako by ve vašem počítači soubor vůbec neexistoval.

POROVNAT ŘEŠENÍ

Porovnejte produkty Bitdefender

Porovnejte naše oceňované produkty a získejte nejlepší ochranu v reálném světě. Můžete pak pokračovat ve věcech, na kterých záleží, zatímco my se postaráme o zabezpečení.

Porovnat
Bitdefender-porovnani-verzi-av.jpg

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

Windows

Bitdefender ANTIVIRUS PLUS

Operační systém: Windows 7,  Servis Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 a Windows 11
CPU: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) nebo jeho ekvivalent
Paměť (RAM): 2 GB
Dostupné volné místo na disku: 2.5 GB
Internet Explorer verze 11 nebo vyšší

* Výkon systému může být ovlivněn na zařízeních, která mají CPU staré generace

Bitdefender Central

Podporované prohlížeče: Chrome 56 a novější, Firefox 52 a novější, Microsoft Edge

Požadavky na systém

Často kladené otázky

FAQ

Bitdefender Central

Zabezpečení, ať jste kdekoli

Aktivujte ochranu Bitdfender, ať jste kedekoliv

Spravujte z prohlížeče v telefonu se systémem iOS nebo Android

Skenujte svou síť z mobilní aplikace Bitdefender Central

Získejte aktualizace zabezpečení 24/7

Získejte přímý přístup k našemu týmu podpory

Vše, co potřebujete vědět o
Bitdefender Central.

Stáhněte si mobilní aplikaci

google-play.png
app-store.png
bottom of page