bitdefender-romania-ukraine.jpg

Bitdefender & Rumunské centrum pro kybernetickou bezpečnost (DNSC) společně podporují Ukrajinu

Poskytujeme technické poradenství, informace o hrozbách a technologiích kybernetické bezpečnosti pro podniky a organizace veřejného sektoru na Ukrajině.

Ve spolupráci s DNSC poskytuje společnost Bitdefender technické poradenství, zpravodajství o hrozbách a technologie podnikové kybernetické bezpečnosti všem podnikům a vládním institucím na Ukrajině zdarma, po dobu, dokud to bude nezbytně nutné.

Protože je v současné době bezpečnostní situace v kybernetickém prostoru velmi nebezpečná, a útoky se stávají každodenní realitou, rozhodli jsme se pomoci i dalším firmám a organizacím v České republice a Slovenské republice, které jsou stejně jako Rumunsko součástí Evropské Unie a NATO. 

Pokud používáte konkurenční řešení, se kterým nejste spokojeni nebo mu nedůvěřujete, nabízíme získání licence jakéhokoliv firemního řešení Bitdefender na dobu platnosti současného řešení až po dobu 1 roku zdarma, v rámci programu odkupného.

Podmínky promoakce:

  • Akce se vztahuje pouze na NOVÉ firemní zákazníky, kteří používají konkurenční řešení
     

  • Až 1 rok licence zdarma získá zákazník v případě, že přechází z konkurenčního řešení, a zakoupí řešení Bitdefender minimálně na 2 roky

  • Akce trvá do 31.8.2022

Příklad:
Máte zakoupeno konkurenční řešení, které máte předplaceno ještě na 12 měsíců, a chcete přejít na řešení Bitdefender?
Zašlete nám původní certifikát a fakturu o nákupu licence, a my Vám připravíme nabídku, např. na 24 měsíců, ve které od Vás zbývajících 12 měsíců předplaceného konkurenčního řešení odkoupíme (odečteme od ceny nové licence Bitdefender). Získáte tak licenci Bitdefender až na 12 měsíců zdarma.


Pokud máte konkurenční řešení zakoupeno na delší období, připravíme Vám individuální nabídku na míru.

 

Vyplňte formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.