top of page
Cybersecurity Partner Ferrari-7.jpg

Cybersecurity
Partner Ferrari

Bitdefender podporuje Ferrari prostřednictvím Advanced Threat Intelligence, která zlepšuje detekci a reakci na kybernetické hrozby

Partnerství založené na důvěře a inovacích - Bitdefender podporuje společnost Ferrari pomocí technologie Advanced Threat Intelligence, která zlepšuje detekci a reakci na kybernetické hrozby.

Tlak na udržení kroku s vyvíjejícím se globálním prostředím kybernetických hrozeb je vysoký. Společnost Ferrari integrovala do svých operací řešení Bitdefender Advanced Threat Intelligence, aby mohla rychleji odhalovat kybernetické hrozby, a reagovat na ně díky přístupu k nejaktuálnějším a nejpřesnějším informacím o hrozbách.

"Podobně jako při závodech F1, i při prevenci a zastavení kybernetických útoků záleží na každé vteřině. Pro moderní týmy bezpečnostních operací jsou rozhodující aktuální informace o hrozbách, které umožňují získat lepší přehled o situaci a urychlit reakci. Vzhledem k tomu, že rozšiřujeme naše partnerství se společností Ferrari, a pomáháme jí chránit její nejdůležitější informace, těšíme se, že budeme důvěryhodným spojencem společnosti Ferrari a jejího týmu kybernetické bezpečnosti v pokračujícím boji proti kybernetické kriminalitě."
 

Florin Talpes

Co-founder and Chief Executive Officer, Bitdefender

Cybersecurity Partner Ferrari-5.jpg

"Bitdefender Threat Intelligence nám pomáhá s náročným úkolem odhalovat a předcházet skrytým hrozbám, abychom na ně mohli rychleji reagovat, a také zvyšuje naše povědomí o taktikách, používaných útočníky."
 

Luca Pierro

Head of Cybersecurity, Ferrari

"Pokud jde o naše partnery v oblasti kybernetické bezpečnosti, hledáme takové, kteří se věnují inovacím a jsou na špičce v oblasti kybernetické bezpečnosti, aby byli připraveni čelit výzvám. Ve spolupráci se společností Bitdefender vidíme, že existují všechny předpoklady pro silný a kooperativní vztah, a budeme se spoléhat na zkušenosti, profesionalitu a spolehlivé nástroje Bitdefender, které posílí strategii kybernetické bezpečnosti společnosti Ferrari."
 

Silvia Gabrielli

Chief Digital & Data Officer, Ferrari

Cybersecurity Partner Ferrari-6.jpg
bottom of page