top of page

The Forrester Wave™: Extended Detection And Response Platforms, Q2 2024

Zjednodušte a konsolidujte vyšetřování hrozeb a reakci na ně, napříč útočnými plochami pomocí "...snadno použitelného a spolehlivého nástroje XDR od společnosti Bitdefender."

Nativní platforma GravityZone Extended Detection and Response (XDR) automaticky koreluje signály hrozeb napříč útočnými plochami, sestavuje jednotný, lidsky čitelný obraz útoku, a umožňuje týmům rychle reagovat. To vše bez nutnosti používat bezpečnostní nástroje třetích stran nebo nastavovat a udržovat vlastní integrace a pravidla detekce.

 

Vzhledem k tomu, že přetrvává nejasnost ohledně toho, co lze od nástroje XDR očekávat, The Forrester Wave™: Extended Detection And Response Platforms, Q2 2024 poskytuje cenné a nezaujaté informace o platformách pro rozšířenou detekci a reakci.

Přečtěte si The Forrester Wave™: Extended Detection And Response Platforms, Q2 2024, abyste se dozvěděli více informací:

  • Jak Forrester vyhodnotil nejlepší dodavatele XDR

  • Kteří dodavatelé jsou nejvhodnější na základě velikosti vašeho týmu a úrovně odborných znalostí

  • Proč byl Bitdefender označen jako Strong Performer

Bitdefender získal ve zprávě nejvyšší možné hodnocení v kritériích Inovace, Plán, Zkušenosti analytiků, AI a strojové učení, Ochrana koncových bodů a Zabezpečení produktů.

Podle Forresteru "...nabídka poskytuje zkušenosti analytiků a nejčistší, vzhledově nejvýjimečnější procesní strom ze všech dodavatelů v tomto hodnocení", a také říká: "Organizacím s menšími týmy, které chtějí snadno použitelný a spolehlivý XDR zaměřený na detekci a reakci, nejlépe vyhovuje Bitdefender."

Automatizujte analýzu útoků, snižte celkové náklady na zabezpečení a rychlost reakce, pomocí nativní technologie GravityZone XDR

Korelace napříč koncovými body

Tato technologie korelace napříč koncovými body posouvá detekci a vizualizaci hrozeb na novou úroveň tím, že využívá funkce XDR pro detekci pokročilých útoků napříč různými koncovými body v hybridních infrastrukturách (pracovní stanice, servery a kontejnery s různými operačními systémy).
Vlastnosti a výhody

Vyspělá AI pohání špičkové zabezpečení

Řešení Bitdefender GravityZone kombinuje špičkové zabezpečení koncových bodů a XDR a využívá umělou inteligenci a strojové učení, které se zdokonalují od roku 2008, a neustále vede testy prevence a detekce, které zastavují rostoucí počet hrozeb ještě před jejich spuštěním a minimalizují tak reaktivní čištění a rizika narušení dat.
10007.ai-powering.png

Vynikající detekční spolehlivost, méně šumu

GravityZone těží z nativních senzorů, které shromažďují události důležité z hlediska zabezpečení ve standardizovaném formátu, a z rozsáhlého výzkumu laboratoří Bitdefender Labs a informací o hrozbách, a poskytuje tak špičkovou kvalitu informací. Detekce s menším množstvím šumu, upozorňující na anomálie a události, které by mohly představovat útok.
10008.superior-detection-fidelity-bitdefender.png

Snadná implementace na klíč, snadné použití XDR

Bitdefender snižuje zátěž bezpečnostních týmů tím, že minimalizuje potřebu vlastních integračních pravidel a playbooků, a automatizuje korelaci výstrah a událostí, třídění, obohacování a analýzu incidentů nebo shromažďování forenzních dat, a poskytuje lidsky čitelný kontext incidentů.

Zabezpečení, které je konzistentně uznáváno napříč nezávislými hodnoceními

Nejvíce #1 míst v testech AV-Comparatives Enterprise 

Na základě výsledků testů Real-world Protection Test, Malware Protection Test, Advanced Threat Protection Test, Endpoint Protection and Response Test, 2021-2023.

100% detekce a nejvyšší úroveň deskripce 3 roky po sobě

Bitdefender odhalil 100 % kroků útoku v hodnoceních MITRE Engenuity ATT&CK 2023, a zároveň poskytl nejvyšší možnou úroveň popisu.
mitre.png

Organizací Foreester označen jako Lídr

Nezávislá zpráva hodnotila nejlepší dodavatele a jejich postavení, a podle našeho názoru potvrdila, že Bitdefender je celosvětovým lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti.
10005.evaluation-list-4.png

Staňte se kyberneticky odolnější firmou 
ještě dnes

Jsme tady od toho, abychom Vám pomohli vybrat co nejvhodnější řešení pro Vaši firmu nebo organizaci.
Become a more cyber resilient business today-2.png
Become a more cyber resilient business today.png
bottom of page