hero-banner-bs-abs.jpg

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security

Komplexní zabezpečení pro všechny typy infrastruktur

Adaptivní zabezpečení s integrovaným řízením rizik

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security nabízí komplexní ochranu fyzických a virtuálních stolních počítačů a serverů, plus mobilních zařízení, a zabezpečení a antispam pro poštovní schránky Exchange - vše spravováno z jediné konzole. Infekce malwaru a zpomalení systému se stane minulostí díky oceňovanému řešení s hodnocením #1 pro ochranu a výkon v nezávislých testech. Chraňte před všemi hrozbami a vektory útoků s osvědčeným strojovým učením, analýzou chování, pokročilým anti-exploitem, nepřetržitým sledováním běžících procesů a schopnostmi hodnocení rizik.

abs-uvod.png
gravityzone-abs-1.png
Nejlepší ochrana, nejlepší výkon
Nejlépe hodnocený antimalware, anti-ransomware, anti-exploit a antispamové technologie. Bitdefender využívá neustálé inovace k zachycení všeho, od každodenního malwaru po pokročilé útoky a vlny ransomware, které jiným řešením chybí, a zároveň má nejmenší možný dopad na výkon systému. Bitdefender také trvale dosahuje špičkových hodnot detekce spamu a je jediným řešením, které dosud získalo všechna ocenění VBSpam.
gravityzone-abs-2.png
Zjednodušené nasazení a správa zabezpečení
GravityZone Advanced Business Security poskytuje komplexní ochranu a správu. To pomáhá moderním IT prostředím zaměřit všechny útočné vektory a zároveň eliminovat režii správy více řešení. Organizace mohou používat konzoli pro správu hostovanou v cloudu nebo ji nasadit lokálně. Konzole Bitdefender, založená na virtuálních zařízeních, je nakonfigurována a připravena k použití za méně než 30 minut. Endpoint Risk Analytics odhaluje rizikové oblasti na řídicím panelu zabezpečení a pomáhá správcům upřednostňovat stávající hrozby a reagovat rychle.
gravityzone-abs-3.png
Inteligentní skenování a minimalizovaná spotřeba zdrojů
Bitdefender vám umožní optimalizovat a centralizovat úlohy skenování až o 30% více virtuálních strojů než tradiční řešení. Na rozdíl od řešení, která se spoléhají na ovladač VMware vShield, pokrývá Bitdefender jakékoli virtuální prostředí a poskytuje funkce vyrovnávání zátěže, stejně jako skenování paměti a procesů.
features-background-ultra.jpg

Vlastnosti a výhody

Obrana proti síťovému útoku
NOVÉ
Získejte novou úroveň ochrany před útoky, jejichž cílem je získat přístup do systému využíváním zranitelností sítě. Rozšiřte chráněné oblasti o zabezpečení založené na síti, které blokuje hrozby, jako jsou útoky Brute Force, Password Stealers a Network Exploits.
Obrana proti bez souborovým útokům 
NOVÉ
Zahrnuje všechny podnikové koncové body, běží na systémech Windows, Linux nebo Mac ve fyzických, virtualizovaných nebo cloudových infrastrukturách, a zajišťuje konzistentní zabezpečení v celé infrastruktuře. Podporuje integraci s již existujícími nástroji pro bezpečnostní operace (včetně Splunk) a optimalizovanými pro technologie datových center, včetně všech hlavních hypervizorů.
Technologie č.1 v podnikové bezpečnosti
GravityZone Advanced Business Security získal řadu ocenění ze strany průmyslu a nezávislých testerů. Podívejte se na všechna ocenění.
Jedna konzole na všechno
Využijte snadnou centralizovanou správu, snadné nasazení a vynucení bezpečnostních politik na jakýkoli typ a počet koncových bodů na jakémkoli místě.
features-desktop-ultra.png
Více úrovní zabezpečení pro koncové body
Antivirus a antimalware s monitorováním chování, ochranou před zero-day hrozbami, kontrolou aplikací, firewallem, kontrolou zařízení a kontrolou obsahu s anti-phishingem a anti-spamem pro poštovní servery Exchange.
Univerzální pokrytí v jednom produktu
Všechny koncové body jsou chráněny - fyzické, virtuální a cloudové - bez ohledu na to, jestli jde o pracovní stanici, server, mobilní telefony nebo OS Windows, Linux, Mac. Jste chráněni!
Ochrana integrovaná s analýzou rizik koncových bodů
Efektivní identifikace, hodnocení a náprava slabých míst koncových bodů je klíčové pro spuštění zdravého bezpečnostního programu a snížení organizačního rizika. Endpoint Risk Analytics je infrastruktura, která snižuje expozici a zpevňuje povrchovou plochu koncového bodu tím, že objevuje a upřednostňuje rizikové nesprávné konfigurace OS a softwaru. Správci nyní mohou pomocí tohoto nového rozhraní řešit chyby zabezpečení.

Chcete se dozvědět více? Získejte podrobnosti o všech funkcích

 
 

Bitdefender navrstvil platformu pro ochranu

koncových bodů nové generace

Používá architekturu adaptivní vrstvy, která zahrnuje ovládací prvky koncových bodů, prevenci, detekci, nápravu a viditelnost.

 
bitdefender-vrsty-advanced-business-secu

Vynikající bezpečnostní produkt 2020

Vítěz každoročního ocenění AV-Comparatives za vynikající výsledky napříč všemi oblastmi, včetně ochrany v reálném světě, výkonu, odstraňování malwaru a nízké falešné pozitivity.

award_2020_outstanding.png

Pokročilá technologie koncových bodů Bitdefender je integrována do sad řešení,

navržených s ohledem na Vaše potřeby.

ultra-srovnani.jpg

Více než 30 ochranných vrstev obsažených ve všech sadách: Pokročilé čištění hrozeb, Centralizovaná ochrana pro virtuální prostředí, Ovládání zařízení, Ochrana před webovými hrozbami, Firewall, Ochrana Exchange proti malwaru, Seznam povolených aplikací (pouze on premise), Seznam zakázaných aplikací, Správa mobilních zařízení (pouze on premise).

Další možnosti:

 • Full disc encryption

 • Patch management

 • Managed Endpoint Detection and Response

 • Hypervisor security

 

Zdroje

resources_1bs.jpg
GRAVITYZONE ADVANCED BUSINESS SECURITY DATASHEET
Řešení zabezpečení vše v jednom, které zahrnuje ochranu a jednotnou správu zabezpečení pro pracovní stanice, servery, e-mail a mobilní zařízení.
1_av_comparatives.jpg
AV-COMPARATIVES - BUSINESS PRODUCT AWARD 2017
V rámci certifikace podnikových bezpečnostních produktů provedla společnost AV Comparatives test ochrany v reálném světě pomocí vlastního Real-World Testing Framework. Aby bylo možné získat ocenění Approved Business Product Award, musí revidované obchodní produkty dosáhnout alespoň 90% míry ochrany, a to bez falešně pozitivních výsledků v souvislosti s podnikovým softwarem. Bitdefender GravityZone Advanced Business Security získal spolu s cenou Approved Business Product Award opět velmi vysoký celkový standard.
2_cash_delivery.jpg
DORUČENÍ HOTOVOSTI CHRÁNĚNO ELTITNÍ OCHRANOU KONCOVÉHO BODU
Agenti GravityZone podle předpovědi snížili zatížení procesoru a paměti. Skenování prostřednictvím cloudu je znatelnou výhodou, zejména na virtualizovaných serverech. Každý týden se zjistí více než 100 malwarových hrozeb
resources_3bs.jpg
STROJOVÉ UČENÍ -  TECHNICKÝ PŘEHLED
Bitdefender GravityZone Endpoint Security Platform chrání vaše koncové body před celou řadou sofistikovaných kybernetických útoků s vysokou účinností, nízkým dopadem na koncové uživatele a nízkou administrativní zátěží.
resources_4bs.jpg
PROCESS INSPECTOR - TECHNICKÝ PŘEHLED
Bitdefender GravityZone Endpoint Security Platform chrání vaše koncové body před celou řadou sofistikovaných kybernetických útoků s vysokou účinností, nízkým dopadem na koncového uživatele a nízkou administrativní režií. Každá vrstva je navržena tak, aby zastavila konkrétní typy hrozeb, nástrojů nebo technik, které pokrývají více fází útoků.
resources_5bs.jpg
OCHRANA PAMĚTI - TECHNICKÝ PŘEHLED
V současném prostředí kybernetické bezpečnosti tvůrci hrozeb neustále zkoumají a mění taktiku, takže společnosti jsou náchylné k incidentům a vytváření ohnisek malwaru, narušení dat a narušení podnikání. Vrstva ochrany paměti Bitdefender je součástí platformy GravityZone Endpoint Security. Poskytuje ochranu proti známým i neznámým zneužitím zaměřeným na zranitelnosti prohlížeče a aplikací ve fázi spuštění

Specifikace & FAQ

GravityZone Advanced Business Security je k dispozici jak s cloudem, tak ve verzi on-premise. Chrání pracovní stanice, servery, e-maily a mobilní zařízení (fyzické nebo virtuální počítače). Servery by měly tvořit méně než 35% všech jednotek.

Počet chráněných emailových schránek může být až 150% z počtu koncových bodů zahrnutých v licenci.

POŽADAVKY

PODPOROVANÉ OPERAČNÍ SYSTÉMY

Windows Desktop

Windows 10 květen 2020 Update (20H1), Windows 10 listopad 2019 Update (19H2), Windows 10 květen 2019 Update (19H1), Windows 10 říjen 2018 Update (Redstone 5), Windows 10 duben 2018 Update (Redstone 4), Windows 10 Fall Creators Update (Redstone 3), Windows 10 Creators Update (Redstone 2), Windows 10 Anniversary Update (Redstone 1), Windows 10 Listopad Update (Threshold 2), Windows 10 (RTM, version 1507), Windows 8.1, Windows 8 , Windows 7

macOS

macOS Big Sur (11.0), macOS Catalina (10.15), macOS Mojave (10.14), macOS High Sierra (10.13), macOS Sierra (10.12), OS X El Capitan (10.11)

Windows Tablet and Embedded

Windows 10 IoT Enterprise, Windows Embedded 8.1 Industry, Windows Embedded 8 Standard, Windows Embedded Standard 7, Windows Embedded Compact 7, Windows Embedded POSReady 7, Windows Embedded Enterprise 7

Windows Server

Windows Server 2019 Core, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2016 Core, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Server 2008 R2

Linux

Ubuntu 14.04 LTS nebo vyšší, Red Hat Enterprise Linux / CentOS 6.0 nebo vyšší, SUSE Linux Enterprise Server 11 SP4 nebo vyšší, OpenSUSE Leap 42.x, Fedora 25 nebo vyšší, Debian 8.0 nebo vyšší, Oracle Linux 6.3 nebo vyšší, Amazon Linux AMI 2016.09 nebo vyšší

PODPOROVANÉ POŠTOVNÍ SERVERY

 • Exchange Server 2016, 2013, 2010

 • Fyzické a virtuální servery

 • Role: Edge, Hub a Mailbox

 • Protokoly: SMTP, MAPI, Exchange ActiveSync

KROKY INSTALACE:

INSTALACE CLOUDOVÉ KONZOLY


1. Přihlaste se na gravityzone.bitdefender.com pomocí údajů, které jste obdrželi e-mailem.
2. Začněte instalovat ochranu Bitdefender do svých počítačů pomocí odkazu ke stažení nebo možností hromadného nasazení. 

3. Efektivně sledujte nebo měňte nastavení ochrany pomocí vzdálené webové konzoly. Stáhněte si instalační příručku, kde najdete podrobné pokyny k instalaci.

INSTALACE KONZOLY ON-PREMISE


1. Stáhněte si virtuální zařízení, které odpovídá vašemu prostředí. Odkaz na stažení vám poskytne váš prodejce nebo vám jej zašleme poštou po přihlášení k 30denní zkušební verzi zdarma.
2. Vložte virtuální zařízení do hypervisoru a proveďte kroky konfigurace.
3. Otevřete adresu konzoly ve svém prohlížeči a začněte nasazovat koncové body.
4. Efektivně sledujte nebo měňte nastavení ochrany pomocí vzdálené webové konzoly. Stáhněte si 
instalační příručku podrobné pokyny k instalaci.

HARDWAROVÉ POŽADAVKY

Minimum: 2,4 GHz jednojádrový procesor
Doporučeno: 1,86 GHz nebo rychlejší vícejádrový procesor Intel Xeon

Paměť:
Minimálně volná RAM: 512 MB
Doporučená volná RAM: 1 GB
Volného místa na pevném disku: 1,5 GB

 

FAQ

CO JE GRAVITYZONE ADVANCED BUSINESS SECURITY?

GravityZone Advanced Business Security je nejjednodušší způsob, jak chránit i ty nejmenší podniky, aniž byste obětovali IT zdroje, čas nebo rozpočet.

PRO KOHO JE GRAVITYZONE ADVANCED BUSINESS SECURITY NEJVHODNĚJŠÍ?

Ideální pro firmy, které hledají snadno spravovatelné a cenově dostupné zabezpečení koncových bodů, GravityZone Advanced Business Security je navržen tak, aby poskytoval organizacím efektivní ochranu fyzických nebo virtuálních pracovních stanic a serverů a mobilních zařízení.

JAK OBNOVÍM LICENCI GRAVITYZONE ADVANCED BUSINESS SECURITY?

Ideálně je můžete obnovit prostřednictvím svého Bitdefender Partnera z naší partnerské sítě. Stačí mu poskytnout aktuální licenční klíč GravityZone Advanced Business Security, zvolit počet koncových bodů a roky, pro které si chcete licenci obnovit, a Partner Vám dodá nové licenční klíče. V případě dotazů k obnově licencí nás můžete kontaktovat na emailu info@bitdef.cz.

JAKÉ TYPY KONCOVÝCH ZAŘÍZENÍ (KONCOVÝCH BODŮ) OPERAČNÍHO SYSTÉMU JSOU KOMPATIBILNÍ S GRAVITYZONE ADVANCED BUSINESS SECURITY?

GravityZone Advanced Business Security chrání desktopy a servery, fyzické i virtuální. Podívejte se na všechny požadavky.

JAK CHRÁNÍ GRAVITYZONE ADVANCED BUSINESS SECURITY FIRMY PŘED KYBERNETICKÝMI ÚTOKY A ZAJIŠŤUJE ZABEZPEČENÍ DAT?

GravityZone Advanced Business Security, antivirus nové generace pro firmy, je navržen s ohledem na nejlepší možnosti prevence, detekce a blokování, a k ochraně vašich koncových bodů využívá strojové učení, pokročilé heuristiky, pokročilý anti-exploit a další technologie Bitdefender.

JAK MOHU ZÍSKAT POMOC S INSTALACÍ?

Konfigurace a instalace řešení GravityZone Advanced Business Security je extrémně jednoduchá, nejsou nutné žádné pokročilé znalosti zabezpečení IT.
Stáhněte si našeho průvodce rychlým startem, který obsahuje podrobné pokyny: 
cloud a on-premise.

MOHU PRODUKT VYZKOUŠET PŘED ZAKOUPENÍM?

Ano, můžete produkt vyzkoušet ještě před zakoupením. Napiště nám email info@bitdef.cz a my Vám zašleme bezplatnou zkušební verzi GravityZone Advanced Business Security, abyste mohli naše technologie otestovat. Budete-li chtít využívat služby GravityZone Advanced Business Security i po skončení zkušební doby, musíte se před koncem zkušebního období rozhodnout pro placený tarif předplatného a provést nákup u svého Bitdefender Partnera. Pokud Partnera ještě nemáte, napište nám na email info@bitdef.cz a my Vám Partnera doporučíme.

EXISTUJÍ DALŠÍ FUNKCE, KTERÉ MOHU PŘIDAT DO GRAVITYZONE ADVANCED BUSINESS SECURITY?

K libovolnému řešení koncového bodu Bitdefender můžete přidat další ochranné vrstvy. Svoji bezpečnostní pozici můžete vylepšit pomocí:

 • Email Security k ochraně vašich firemních e-mailových uživatelů napříč všemi hlavními e-mailovými hrozbami, mezi různými poskytovateli e-mailů (Office365, Gmail, Exchange)

 • Patch Management, který udržuje váš operační systém Windows a aplikace aktuální

 • Full Disk Encryption k ochraně dat uložených ve vašich koncových bodech

JAKÝ JE MODEL LICENCOVÁNÍ PRO GRAVITYZONE ADVANCED BUSINESS SECURITY?

Advanced Business Security je možné zakoupit u některého z našich partnerů. Online si můžete vybrat licence na 1, 2 nebo 3 roky s pokrytím až 100 koncových bodů. Můžete také přidat další licence, kdykoli to budete potřebovat. Pokud potřebujete ochranu pro více koncových bodů (více než 100), můžete opět kontaktovat některého z našich oficiálních partnerů. Pokud Partnera ještě nemáte, napište nám na email info@bitdef.cz a my Vám Partnera doporučíme.

gravity-bg.jpg

Pokud si chcete užívat ochranu Bitdefender GravityZone Advanced Business Securityzačít můžete hned

Stále máte otázky nebo nejasnosti?

Potřebujete pomoc s rozhodnutím, které řešení je pro vás to pravé? Prodejní tým Bitdefender Vám rád pomůže.