hero_banner_elite_2.jpg

GravityZone Elite

Nová generace ochrany koncových bodů

Vylepšeno o analýzu lidských rizik

Integrovaná platforma pro ochranu koncových bodů, správu rizik a platforma pro vyšetřování útoků. Vylepšeno o analýzu rizikového chování uživatelů.

GravityZone Elite chrání vaši organizaci před celým spektrem sofistikovaných kybernetických hrozeb. S více než 30 technologiemi zabezpečení založenými na strojovém učení, poskytuje GravityZone několik vrstev obrany, které trvale překonávají konvenční zabezpečení koncových bodů, což dokazují nezávislé testy.

Jeden agent, jedno konzolové řešení pro fyzické, virtuální, mobilní a cloudové koncové body a e-mail. GravityZone Elite přidává do vašeho bezpečnostního ekosystému lidský prvek, minimalizuje režii správy a poskytuje vám všudypřítomnou viditelnost a kontrolu.

gz-elite-image.png

Integrované zabezpečení nové generace pro fyzické, virtuální, cloudové a mobilní koncové body a e-mail

VYŠETŘOVÁNÍ ÚTOKŮ
A VIZUALIZACE
CELOSVĚTOVĚ NEJSILNĚJŠÍ
PREVENCE
VYTVRZENÍ KONCOVÝCH BODŮ A ŘÍZENÍ RIZIK
protection_against_threats.png
Nejúčinnější prevence na světě
Automaticky zastavte 99% útoků díky přístupu "prevenci na prvním místě", která kombinuje více než 30 technologií, včetně strojového učení, sandbox analyzátoru, anti-exploitu a behaviorální analýzy.
intelligent_response.png
Vyšetřování útoku a vizualizace
Získejte přehled o svém prostředí hrozeb a proveďte forenzní analýzu útoků konkrétně zaměřených na vaši organizaci. Vizualizujte řetěz zabití útoku a proveďte nápravnou akci.
context_insights.png
Vytvrzení na základě analýzy koncových bodů a lidských rizik
Posílení pozice zabezpečení pomocí integrovaného řízení zařízení a aplikací, oprav, šifrování a dalších technologií. Využijte integrovanou správu rizik a analytiku k neustálému vyhodnocování, stanovení priorit a řešení chybných konfigurací a slabých míst. Včetně těch, které jsou spouštěné člověkem.
features-background-ultra.jpg

Vlastnosti a výhody

Obrana proti síťovému útoku
NOVÉ
Bitdefeder Network Attack Defense, nová bezpečnostní vrstva koncového bodu navržená k detekci a prevenci pokusů o útok, které využívají zranitelnosti sítě. Blokuje několik útoků založených na síťových proudech dříve, než dojde k jejich spuštění (např. Brute Force, Password Stealers nebo Lateral Movement). Network Attack Defense také generuje incidenty EDR a je důležitým zdrojem informací pro korelaci incidentů EDR.
Analýza lidských rizik
NOVÉ
Pomáhá identifikovat akce a chování uživatelů, které pro organizaci představují bezpečnostní riziko, jako je používání nešifrovaných webových stránek pro přihlášení na webové stránky, špatná správa hesel, používání napadených USB v síti organizace, opakované infekce atd. Umístěním lidského elementu do středu strategie analýzy a řízení rizik, získá vaše organizace ještě silnější ochranu před útoky a proniknutím do vašich systémů.
HyperDetect ™ blokuje bez-souborové útoky před spuštěním
Bitdefender HyperDetect obsahuje modely strojového učení a technologii detekce stealth útoku. Představuje další vrstvu zabezpečení, speciálně navrženou k detekci pokročilých útoků a podezřelých činností ve fázi před spuštěním.
Sandbox Analyzer vylepšuje cílenou detekci útoků
Bitdefender Sandbox Analyzer poskytuje detekci před spuštěním pokročilých útoků automatickým odesíláním souborů, které vyžadují další analýzu, do cloudového sandboxu, a na základě verdiktu podnikne nápravná opatření.
features_desktop_ultra.png
Vyšetřování útoku a vizualizace
NOVÉ
Vyšetřování útoku a jeho vizualizace zvyšuje úroveň viditelnosti, kterou můžete mít v prostředí hrozeb vaší organizace, a odhalí širší kontext útoků na koncové body. Umožňuje vám zaměřit se na konkrétní hrozby a provádět nápravná opatření.
Řízení rizik a analýza
NOVÉ
Správa rizik a analytika průběžně skenují vaše koncové body, zda neobsahují nesprávnou konfiguraci a zranitelnost aplikace, a vydává doporučení pro stanovení priorit a nápravu, což pomáhá kontrolovat rizika a snižovat povrch útoku.
Strojové učení předpovídá a blokuje pokročilé útoky
Bitdefender využívá strojové učení v celém svém portfoliu. Skenovací engine, HyperDetect, Sanbox Analyzer, Content Control, Global Protective Networ jsou jen několika příklady technologií Bitdefender, které využívají strojového učení.
Exploit obrana chrání paměť
S technologií Exploit Defense je seznam blokovaných exploitů rozšířen do fáze před spuštěním, a poskytuje ochranu před známými i neznámými exploity brzy v začátcích řetězce útoků.

Chcete se dozvědět více? Získejte podrobnosti o všech funkcích

 

Řízení rizik a analýza koncových bodů​

tablet-bg-ultra.jpg

1

Podívejte se na své celkové skóre rizika společnosti a zjistíte, jak k tomu přispívají různé nesprávné konfigurace a zranitelnosti aplikací

gravityzone-dashboard-1.jpg
Vyšetřování útoku a
vizualizace

2

Přednostně vyhodnoťte nesprávné konfigurace, aplikace a uživatele náchylné ke zranitelnostem, a to napříč koncovými zařízeními vaší organizace.

dashboard-feature_1.jpg

3

Získejte snímek rizika pro servery a zařízení koncových uživatelů, a zkontrolujte nejvíce odhalené koncové body a uživatele.

dashboard-feature_2.jpg

4

Od nuly dál k nesprávným konfiguracím, zranitelným aplikacím, rizikovému chování uživatelů, jednotlivým zařízením a uživatelů, a opravte nesprávné konfigurace nebo chyby zabezpečení.

human-risk-details.jpg
Vyšetřování útoku a jeho vizualizace zvyšuje úroveň viditelnosti, kterou můžete mít v prostředí hrozeb vaší organizace, a odhalí širší kontext útoků na koncové body. Umožňuje vám zaměřit se na konkrétní hrozby a provádět nápravná opatření. Tento modul GravityZone Elite zahrnuje analýzu hlavních příčin, vizualizaci řetězce zabíjení útoků a nápravné akce související s hrozbami detekovanými a blokovanými preventivními technologiemi GravityZone, např. Antimalware (Exploit Defense, PowerShell Defense, HyperDetect atd.), Sandbox a Network-Attack Defense.
Vizualizace kill-chain pomáhá pochopit, jak byl navržen blokovaný útok, a umožňuje vám zaměřit se na konkrétní fáze útoku, stroje, procesy, soubory, webové domény a další zapojené prvky.
Kromě funkcí automatické nápravy můžete použít vyšetřování útoku a jeho vizualizace k provedení manuálních akcí, jako je vzdálené spuštění příkazů PowerShellu na infikovaném počítači, zabití procesu, umístění do karantény nebo přidání souboru do sdíleného blocklistu.
incident-graph-elite.png
avatar5.jpg

ASOCIACE VLÁDNÍCH ZAMĚSTNANCŮ V OBLASTI ZDRAVÍ (GEHA) POSILUJE OBRANU PROTI KYBERNETICKÝM ÚTOKŮM POMOCÍ GRAVITYZONE ELITE

Technologie GravityZone Elite

Integrovaná platforma pro ochranu koncových bodů, správu rizik a útoky

 
GravityZone Elite Technologies.jpg

Technologie GravityZone Elite

Osvědčený lídr v oblasti zabezpečení koncových bodů

"GravityZone poskytoval nejvyšší úroveň spolehlivého zabezpečení bez zpomalení počítačů a dopadu na zkušenosti uživatelů. Provozně GravityZone také vynikal, protože poskytuje centrální pohled na naši infrastrukturu a je snadno spravovatelný."

- Matt Ulrich, správce sítě, Speedway Motorsport

gz-awards-2020.png

Zdroje

av-comp.jpg
BEZSOUBOROVÉ ÚTOKY
cyber-risk-management.jpg
ŘÍZENÍ KYBERNETICKÝCH RIZIK
hyperdetect.jpg
HYPERDETECT - TECHNICKÝ PŘEHLED
sandbox.jpg
SANDBOX ANALYZER - TECHNICKÝ PŘEHLED
 

Specifikace & FAQ

GravityZone Elite je k dispozici jak s cloudem, tak on-premise. Chrání stolní počítače, servery (fyzické i virtuální) a poštovní schránky. Servery by měly tvořit méně než 35% celkových jednotek.

POŽADAVKY

PODPOROVANÉ OPERAČNÍ SYSTÉMY

Windows Desktop

Windows 10 květen 2020 Update (20H1), Windows 10 listopad 2019 Update (19H2), Windows 10 květen 2019 Update (19H1), Windows 10 říjen 2018 Update (Redstone 5), Windows 10 duben 2018 Update (Redstone 4), Windows 10 Fall Creators Update (Redstone 3), Windows 10 Creators Update (Redstone 2), Windows 10 Anniversary Update (Redstone 1), Windows 10 Listopad Update (Threshold 2), Windows 10 (RTM, version 1507), Windows 8.1, Windows 8 , Windows 7

macOS

macOS Catalina (10.15), macOS Mojave (10.14), macOS High Sierra (10.13), macOS Sierra (10.12), OS X El Capitan (10.11)

Windows Tablet and Embedded

Windows 10 IoT Enterprise, Windows Embedded 8.1 Industry, Windows Embedded 8 Standard, Windows Embedded Standard 7, Windows Embedded Compact 7, Windows Embedded POSReady 7, Windows Embedded Enterprise 7

Windows Server

Windows Server 2019 Core, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2016 Core, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Server 2008 R2

Linux

Ubuntu 14.04 LTS nebo vyšší, Red Hat Enterprise Linux / CentOS 6.0 nebo vyšší, SUSE Linux Enterprise Server 11 SP4 nebo vyšší, OpenSUSE Leap 42.x, Fedora 25 nebo vyšší, Debian 8.0 nebo vyšší, Oracle Linux 6.3 nebo vyšší, Amazon Linux AMI 2016.09 nebo vyšší

HARDWAROVÉ POŽADAVKY NA KONCOVÉ STANICE

Minimum: 2,4 GHz jednojádrový procesor
Doporučeno: 1,86 GHz nebo rychlejší vícejádrový procesor Intel Xeon
Paměť:
Minimálně volná RAM: 512 MB
Doporučená volná RAM: 1 GB
volného místa na pevném disku: 1,5 GB volného místa na pevném disku

ŘÍDÍCÍ CENTRUM GRAVITYZONE (ON-PREMISE CONSOLE)

GravityZone Control Center je dodáváno jako virtuální zařízení a je k dispozici v následujících formátech:
OVA (kompatibilní s VMware vSphere, View)
XVA (kompatibilní s Citrix XenServer, XenDesktop, VDI-in-a-Box)
VHD (kompatibilní s Microsoft Hyper- V)
Podpora jiných formátů a virtualizačních platforem může být poskytnuta na vyžádání.

ŘÍDÍCÍ CENTRUM MINIMÁLNÍ POŽADAVKY NA HARDWARE

T CPU: 4 vCPU se 2 GHz každý

Minimální paměť RAM: doporučeno 6 GB
40 GB volného místa na pevném disku k
internetu pro aktualizace a komunikaci se vzdálenými a mobilními koncovými body.

 

FAQ

JAK MOHU ZÍSKAT LICENCI PRO GRAVITYZONE ELITE?

Obraťte se na svého partnera Bitdefender a požádejte o licenční klíč Elite. Pokud jste ještě nemáte partnera, napište nám na info@bitdef.cz, doporučíme Vám Partnera ve Vašem regionu.

EXISTUJÍ DALŠÍ FUNKCE, KTERÉ MOHU PŘIDAT DO ELITE?

K libovolnému řešení koncového bodu Bitdefender můžete přidat další ochranné vrstvy, abyste zvýšili oblasti ochrany. Můžete přidat Patch Management, aby byl váš operační systém a aplikace Windows aktuální, nebo Full Disk Encryption k ochraně dat uložených ve vašich koncových bodech. (-> Patch Management, Full Disk Encryption, HVI)

JAK MOHU ZÍSKAT POMOC S INSTALACÍ?

Váš Bitdefender Partner se spojí s našimi specialisty, kteří vám pak následně pomohou nainstalovat a nakonfigurovat vaše řešení Bitdefender pro optimální ochranu a výkon, který vaše aplikace potřebují. 

gravity-bg.jpg

Vezměte GravityZone Elite na projížďku a

vyzkoušejte její bezkonkurenční účinnost a

jednoduchost správy na vlastní kůži

Stále máte otázky nebo nejasnosti?

Potřebujete pomoc s rozhodnutím, které řešení je pro vás to pravé? Prodejní tým Bitdefender Vám rád pomůže.