top of page

Získejte nyní exkluzivní slevu Black Friday!

BLACK_FRIDAY_BACKGROUND_GRUNGE.jpg

Vyberte si ochranu Vašich zařízení, která vás ochrání
a přitom vás (a váš procesor) nechá na pokoji.

Bitdefender běží tiše na pozadí a automaticky zachycuje hrozby bez přerušení vaší práce nebo zpomalení počítače.

laptopOffer.png
svg3.png

Informuje vás, aniž by vás obtěžoval.

Na rozdíl od jiných bezpečnostních produktů, které vás neustále žádají o oprávnění, přístup nebo autorizaci, vás Bitdefender jemně upozorňuje na hrozby a pak už vás nechává na pokoji.

svg4.png

Denní skenování, které vás nezdržuje

Obáváte se nepříjemně pomalých skenů, které zdržují váš systém? Nemusíte. Skenování Bitdefender s ostřížím zrakem zachytí každou hrozbu, aniž by se snížil výkon Vašeho zařízení.

svg5.png

Nezvětšuje objem ani nenarušuje chod ostatních aplikací

Některé bezpečnostní nástroje jsou tak vtíravé, že mohou působit jako virus. Funkce produktu Bitdefender zůstávají pevně uzavřeny v jedné aplikaci, takže je neuvidíte, dokud je nebudete chtít vidět.

Zažijte opravdové zabezpečení typu "nastav a zapomeň":
Snadná instalace, snadné spuštění, snadná kontrola

Sledujte vše z jednoho místa: Můžete kontrolovat hlášení, spouštět skenování, čistit soubory a další funkce až pro 15 zařízení - jednoduše jedním kliknutím, způsobem "ano" nebo "ne".

laptop.png
svg7.png

Snadná instalace

Instalace produktu Bitdefender na dvě, tři nebo více zařízení nevyžaduje více úsilí než odeslání odkazu e-mailem. Pokud umíte otevřít e-mail a kliknout na tlačítko, umíte nainstalovat produkt Bitdefender.

svg8.png

Snadné spuštění

Bitdefender je tak tichý a účinný, že si všimnete především toho, jak čistě a rychle pracuje vaše zařízení, ať už jste kdekoli - na webu nebo v reálném životě.

svg9.png

Snadná kontrola

Bitdefender je navržen tak, aby běžel na pozadí, když ho nepotřebujete, ale aby byl okamžitě použitelný, když ho potřebujete. Přizpůsobte, optimalizujte a spouštějte kontrolní hlášení pro celou domácnost z jednoho účtu.

svg6.png
svg6.png
svg6.png
svg6.png
svg6.png

"Chci mít v software naprostou důvěru. Chci snadné a jednoduché používání. Chci jednoduché, snadno ovladatelné uživatelské rozhraní. Chci přehlednost. Chci spolehlivost. Chci maximální
úroveň automatizované ochrany. Chci software s přijatelnou cenou. Když jsem si poprvé zakoupil produkt Bitdefender, byl jsem přinejmenším skeptický, protože každý jiný bezpečnostní
software, který jsem kdy zakoupil, nedosahoval ani 50 % produktu Bitdefender. K mému úžasu skutečně funguje tak, jak jsem chtěl, a splnil všechny mé požadavky. Jen tak dál, Bitdefender"!


-5hvězdičková recenze od Williama Brennera
(na webu Trustpilot.com)

trust-zone-2020.jpg

OCHRANA MILIONŮ
UŽIVATELSKÝCH PROSTŘEDÍ
OD ROKU 2001

ZÁKLADEM SPOLEČNOSTI BITDEFENDER JSOU INOVACE A HLUBOKÁ VÁŠEŇ PRO BEZPEČNOST.

bottom of page