fde-intro.png

GravityZone Full Disk Encryption

Propracovaný šifrovací doplněk pro zabezpečení firemních dat.

Ochrana údajů a dodržování předpisů

Data jsou v digitální ekonomice nejdůležitějším aktivem. Ochrana důvěrných dat, splnění požadavků na dodržování předpisů a prevence nákladných úniků dat, jsou klíčovými pilíři strategie ochrany podnikových dat.

GravityZone Full Disk Encryption je řešení, které pomáhá společnostem dodržovat předpisy týkající se dat, a předcházet ztrátě citlivých informací v případě ztráty nebo odcizení zařízení.

GravityZone Full Disk Encryption (FDE) šifruje bootovací i ne bootovací svazky, na pevných discích, ve stolních počítačích a noteboocích, a poskytuje jednoduchou vzdálenou správu šifrovacích klíčů. Toto řešení poskytuje centralizovanou správu nástrojů BitLocker (v systému Windows), FileVault a nástroje příkazového řádku diskutil (obojí v systému macOS), přičemž využívá výhod nativního šifrování zařízení a zajišťuje optimální kompatibilitu a výkon. Vyměnitelné disky nejsou šifrovány.

fde-overview.png
reduce-risks.png
Snížení rizik proti pokročilým útokům
Nezáplatované systémy činí organizace zranitelnými vůči narušení bezpečnosti dat. Modul GravityZone Patch Management umožňuje organizacím udržovat operační systém a aplikace aktuální v celé instalační základně systému Windows.
achieve.png
Dosažení souladu s předpisy
Ochrana osobních údajů je nyní důležitější než kdy jindy, zejména v dnešním komerčním prostředí. GravityZone Patch Management zajišťuje, že společnost dodržuje předpisy, jako jsou GDPR, HIPAA, PCI DSS a další.
flexible.png
Flexibilní a zjednodušené pracovní postupy
Modul GravityZone Patch Management podporuje automatické i manuální záplatování, což organizacím poskytuje větší flexibilitu a efektivitu celého procesu, a to kdekoli - na pracovišti i vzdáleně.
 
features-background-ultra.jpg

Vlastnosti

Automatické záplatování a záplatování na vyžádání
Vysoce flexibilní proces umožňuje provádět plánované skenování chybějících záplat, různé plánování pro bezpečnostní a jiné záplaty, záplatování konkrétních dodavatelů/produktů nebo odložení restartu pro záplaty, které vyžadují restart.
Ukládání záplat do mezipaměti
Nízký dopad na síťový provoz díky distribuci záplat z přenosového zařízení.
Inventář záplat
Poskytuje podrobné informace o záplatách (CVE, BuletinID), rychlé nasazení chybějících záplat a blacklistování záplat - dočasné zabránění instalaci záplat, které by mohly narušit pracovní postupy.
Integrovaná, centralizovaná správa
GravityZone nyní představuje jednotnou platformu zabezpečení koncových bodů, která slouží nejen k ochraně koncových bodů před pokročilými útoky, ale také k reakci na incidenty a správě záplat.
Hlášení a upozornění
Úplný přehled a kontrola stavu koncového bodu z hlediska nainstalovaných / chybějících / nefunkčních záplat.
Komplexní pokrytí
Záplatujte fyzické a virtuální servery Windows, Golden image, pracovní stanice Windows a aplikace třetích stran.

Chcete se dozvědět více? Získejte podrobnosti o všech funkcích

 

Kompatibilní produkty

Modul GravityZone Patch Management je k dispozici jako doplněk a lze jej přidat ke stávajícím produktům Bitdefender GravityZone Endpoint Security.

gravityzone-ultra.png
Pokročilá platforma pro zabezpečení koncových bodů kombinující v jediném agentovi pokročilou prevenci, analýzu rizik a nízkou režii EDR pro organizace vystavené vyšším kybernetickým rizikům, které hledají pokročilou ochranu koncových bodů, transparentnost a kontrolu. 
gravityzone-elite.png
Automatizované řešení zabezpečení koncových bodů, které integruje pokročilou prevenci, hardening, správu rizik a forenzní analýzu útoků pro organizace, které hledají proaktivní obranu proti pokročilým útokům a každodenním hrozbám.
 
 

POŽADAVKY

Bitdefender-GravityZone-Email-Security---Advanced-Email-Protection-2.png

Modul GravityZone Patch Management se spravuje ze stejné konzole GravityZone, kterou zákazníci používají už dnes, a to jak pro cloudové, tak pro lokální nasazení GravityZone.

Bitdefender-GravityZone-Email-Security---Advanced-Email-Protection-2.png

Modul Patch Management je kompatibilní se všemi operačními systémy Microsoft Windows Desktop and Server podporovanými produkty pro ochranu koncových bodů, počínaje Windows 8 a Windows Server 2012 R2. Ověřte si systémové požadavky produktů GravityZone pro ochranu koncových bodů.

Bitdefender-GravityZone-Email-Security---Advanced-Email-Protection-2.png

Úplný seznam podporovaných dodavatelů a produktů najdete na stránce věnované podpoře pro firmy.

Stále máte otázky nebo nejasnosti?

Potřebujete pomoc s rozhodnutím? Prodejní tým Bitdefender Vám rád pomůže.