top of page

GravityZone Full Disk Encryption

blue-shape-header.png

GravityZone Full Disk Encryption je nativní, osvědčený šifrovací modul, který lze přidat k jakémukoli řešení zabezpečení koncových bodů společnosti Bitdefender, aby byla vaše firemní data v bezpečí a snížilo se riziko ztráty nebo krádeže dat.

Komplexní ochrana dat a dodržování právních norem

overview_660X371.jpg

GravityZone Full Disk Encryption šifruje bootovací i non-boot svazky na pevných discích, stolních a přenosných počítačích, a umožňuje jednoduchou vzdálenou správu šifrovacích klíčů. Poskytuje centralizovanou správu nativních mechanismů šifrování zařízení, poskytovaných systémy Windows (BitLocker) a Mac (FileVault a nástroj příkazového řádku diskutil), aby byla zajištěna optimální kompatibilita a výkon.

Přehled
Bitdefender GravityZone Full Disk Encryption (FDE)-6.png
Dosažení souladu s předpisy
Zajišťuje dodržování bezpečnostních standardů pro data v klidové fázi pro důležité předpisy, jako jsou GDPR, HIPAA, PCI DSS a další. Poskytuje reporty specifické pro šifrování, které pomáhají prokázat shodu pro účely auditu.
Bitdefender GravityZone Full Disk Encryption (FDE)-7.png
Ochrana důvěrných dat
Plně šifruje pevný disk každého koncového zařízení, a snižuje riziko náhodné ztráty nebo krádeže dat.
Bitdefender GravityZone Full Disk Encryption (FDE)-8.png
Integrovaná, centralizovaná správa
Snadno použitelná správa šifrování je k dispozici ze stejné centralizované cloudové nebo lokální konzole, kterou používáte pro řešení zabezpečení koncových bodů GravityZone.
Vlastnosti

Vlastnosti & výhody

Nativní, ověřené šifrování

GravityZone Full Disk Encryption využívá nativní šifrovací mechanismy poskytované systémy Windows (BitLocker) a Mac (FileVault a nástroj příkazového řádku diskutil) k zajištění kompatibility a výkonu. Není třeba nasazovat žádného dalšího agenta ani instalovat server pro správu klíčů. Specifické reporty o šifrování poskytují přehled a kontrolu, a pomáhají tak potvrdit soulad s právní legislativou.
featuresbenefits_1_630x380.jpg
featuresbenefits_2_630x380.jpg

Jednotná konzole pro správu zabezpečení koncových bodů a šifrování

Řídicí centrum GravityZone poskytuje jedinou centralizovanou konzoli nejen pro ochranu všech koncových bodů před škodlivým softwarem a cílenými útoky, ale také pro podávání zpráv o dodržování předpisů a obnovu šifrovacích klíčů. Jednoduchost a snadnost správy umožňuje pracovníkům zabezpečení soustředit se a pracovat efektivněji.

Vynucené ověřování před spuštěním systému

Ověřování před spuštěním zabraňuje čtení čehokoli z pevného disku, například operačního systému, dokud uživatel heslem nepotvrdí, že má správné přihlašovací údaje. Tím je zaručeno bezpečné prostředí, odolné proti neoprávněné manipulaci vně operačního systému, jako důvěryhodná vrstva ověřování.
featuresbenefits_3_630x380.jpg

Technologie

GravityZone Full Disk Encryption je volitelný doplněk integrované bezpečnostní platformy GravityZone společnosti Bitdefender. Naše oceňovaná bezpečnostní platforma sjednocuje zabezpečení, prevenci, detekci, reakci a služby napříč všemi koncovými body, sítěmi, emaily a cloudovými platformami.

Bitdefender-Full-Disk-Encryption-funkce.png
Technologie
Proč Bitefener
Ocenění v oboru

Bitdefender je častým držitelem oborových ocenění a je nezávislými testovacími organizacemi a oborovými analytickými firmami uznáván jako lídr v oblasti kybernetické bezpečnosti .

case-study-fde.jpg
uvozovky.png
"Díky funkci šifrování celého disku lze šifrovací klíče nástroje BitLocker snadno spravovat z konzoly GravityZone. Pro lidi pracující z domova je kvůli COVID-19 užitečné, že můžeme vzdáleně spravovat blokování a odblokování šifrovacích zařízení. GravityZone poskytuje důležitou vrstvu ochrany a zabezpečení vlastních dat a duševního vlastnictví našich klientů, uložených na pracovních stanicích."

Mathieu Barré

IT Manager, Mews Partners

FAQ
FAQ
Zdroje

Staňte se kyberneticky odolnější firmou 
ještě dnes

Jsme tady od toho, abychom Vám pomohli vybrat co nejvhodnější řešení pro Vaši firmu nebo organizaci.
Become a more cyber resilient business today-2.png
Become a more cyber resilient business today.png
bottom of page