top of page
hero_banner_sve.jpg

GRAVITYZONE SECURITY FOR VIRTUALIZED ENVIRONMENTS

Vysoce výkonné zabezpečení pro hybridní a multicloudová prostředí

Zabezpečení moderní cloudové infrastruktury

Moderní podniky, které jsou pod neustálým tlakem přesouvat citlivé pracovní zátěže do cloudu, se je snaží zabezpečit pomocí neefektivních konvenčních nástrojů, které zvyšují spotřebu zdrojů a náklady, nebo pomocí specializovaných jednoúčelových řešení, která zvyšují složitost.

Bitdefender GravityZone Security for Virtualized Environments (SVE) je platformově orientované řešení ochrany navržené pro virtualizaci a hybridní cloud. Poskytuje osvědčené, vysoce výkonné zabezpečení v privátních i veřejných cloudových prostředích a přispívá k tomu, že společnost Bitdefender byla uznána jako lídr v nejnovější zprávě Forrester WaveTM: Cloud Workload Security, Q4 2019.

Podniky přijímají GravityZone SVE, aby minimalizovaly dopady na výkon zabezpečení cloudových výpočetních zdrojů a automatizovaly správu zabezpečení díky bezproblémové integraci s technologiemi VMware, Citrix, Nutanix a předními veřejnými cloudy, jako jsou Amazon a Azure.

Účelově vytvořený bezpečnostní zásobník cloudu a architektura s vysokou dostupností nabízejí robustní ochranu proti sofistikovaným útokům. GravityZone SVE konsoliduje správu zabezpečení nejen pro pracovní zátěže v hybridních a multicloudových prostředích, ale také pro fyzické desktopy, servery, mobilní zařízení a e-mail.

bitdefender-virtualization-security.png
sddc-service.png
Softwarově definované datové centrum
V souladu s provozní efektivitou softwarově definované infrastruktury poskytuje GravityZone svižné automatizované zabezpečení, centralizovanou správu a hlubokou integraci s platformami VMware, Citrix, Nutanix a dalšími softwarově definovanými datovými centry.
hyperconverged-infrastructure-sve.png
Hyperkonvergovaná infrastruktura
Při nasazení na Nutanix a dalších HCIS poskytuje GravityZone zjednodušenou správu, maximalizuje hustotu virtualizace a výkon infrastruktury, lineárně a efektivně škáluje a podporuje heterogenní virtuální prostředí z jedné instalace.
cloud-security.png
Hybridní cloud
V hybridních multicloudových prostředích (AWS® a Microsoft Azure® ) umožňuje GravityZone konzistentní správu zásad zabezpečení, jednotný přehled a hlášení o shodě a nepřetržitou ochranu při pohybu virtuálních počítačů mezi cloudy.
features-background-ultra.jpg

Vlastnosti a výhody

OCEŇOVANÁ OCHRANA PŘÍŠTÍ GENERACE
Bezkonkurenční účinnost zabezpečení
GravityZone je v nezávislých testech trvale nejlépe hodnocený z hlediska účinnosti proti pokročilým hrozbám a nízkého počtu falešných poplachů.
awards.jpg
Víceúrovňová ochrana nové generace
GravityZone využívá kontrolu aplikací, správu patchů, vyladěné strojové učení, síťový sandbox a další technologie ke snížení plochy pro útoky a k odhalování, zkoumání a nápravě známých i neznámých hrozeb.
Integrovaný patch management
GravityZone, rozšířená o Patch Management, zvyšuje odolnost infrastruktury a poskytuje automatické zjišťování a popis zranitelností a nejširší škálu záplat pro operační systémy, aplikace třetích stran a golden images.
BEZPROBLÉMOVÉ PROPOJENÍ S VAŠÍ VIRTUÁLNÍ
A CLOUDOVOU INFRASTRUKTUROU
Univerzální kompatibilita
GravityZone jedinečným způsobem podporuje všechna prostředí datových center, ať už jsou postavena na VMware® ESXi, Microsoft® Hyper-V, Citrix® XenServer, Nutanix AHV, KVM, RedHat® Enterprise Virtualization nebo jakémkoli jiném virtualizačním řešení. Navíc je kompatibilní s několika cloudovými platformami IaaS, jako jsou AWS® a Azure®. Důležité je, že GravityZone dokáže chránit více hypervizorů, cloudů a hostovaných operačních systémů z jednoho prostředí, což z něj činí optimální řešení zabezpečení cloudové zátěže pro heterogenní hybridní prostředí.
popup2-img1.jpg
RYCHLÉ A EFEKTIVNÍ BEZPEČNOSTNÍ OPERACE
Jednoduchá centralizovaná správa
GravityZone je řešení s jediným agentem a jedinou konzolí, které slouží ke sjednocení správy zabezpečení a umožňuje všudypřítomnou viditelnost a konzistentní prosazování zásad v hybridním cloudu.
popup3-img1.png
Rychlost díky automatizaci
GravityZone urychluje nasazení a automatizuje bezpečnostní pracovní postupy ve velkém měřítku díky integraci s nástroji pro správu infrastruktury, jako jsou AWS EC2, Citrix® XenServer, Nutanix® Prism a VMware® vCenter Server.
popup4-img1.png
MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ INFRASTRUKTURY A NÁVRATNOST INVESTIC
Štíhlá a efektivní architektura
GravityZone je od základu vytvořena pro virtualizovaná a cloudová prostředí a namísto několika těžkých starších agentů používá jedinou sadu lehkých bezpečnostních nástrojů. Úlohy náročné na zdroje jsou přeneseny na vyhrazené virtuální zařízení Security Virtual Appliance (SVA), které provádí centralizovanou analýzu hrozeb a udržuje detekční algoritmy pro více virtuálních počítačů, čímž deduplikuje úsilí v oblasti zabezpečení. Odlehčení skenování v kombinaci s patentovanými algoritmy ukládání do mezipaměti a heuristikou minimalizuje "daň" za bezpečnost na infrastrukturní zdroje.
popup-maximum-1.png
O 35 % vyšší hustota virtualizace
GravityZone přenáší úlohy náročné na zdroje na vyhrazený bezpečnostní server, čímž uvolňuje CPU, paměť, I/O a síťovou kapacitu a umožňuje provozovat více virtuálních počítačů na každém hostiteli.
popup-maximum-2.png
ŠPIČKOVÝ VÝKON INFRASTRUKTURY A ZKUŠENOSTI KONCOVÝCH UŽIVATELŮ
Rychlejší spuštění systému, rychlejší přihlášení, rychlejší odezva aplikací
GravityZone minimalizuje svou stopu ve virtuálním počítači pomocí jednotného agenta s nízkou zátěží a patentovaných antimalwarových heuristik a algoritmů ukládání do mezipaměti, které snižují nároky na zdroje. V důsledku toho mají aplikace k dispozici více zdrojů CPU, paměti a IOPS, což výrazně snižuje latenci a zvyšuje komfort práce koncových uživatelů.
popup-infra-1.png
ŠKÁLOVATELNOST A ODOLNOST NA ÚROVNI OPERÁTORA
Neomezená lineární škálovatelnost
Modulární architektura GravityZone ve webovém měřítku poskytuje škálovatelnost pro bezpečné nasazení na úrovni operátorů. Platformu lze podle potřeby lineárně a efektivně rozšiřovat přidáváním bezpečnostních virtuálních zařízení (SVA) nebo násobením rolí serveru Control Center.
Vysoká dostupnost a odolnost
Konstrukce platformy GravityZone (založená na více instancích databázových, komunikačních a webových serverů s vestavěnou redundancí) zajišťuje její vnitřní odolnost. Dále automatické rozdělování zátěže na základě zásad mezi jednotlivé jednotky SVA eliminuje jednotlivá místa selhání na úrovni systému, čímž je zajištěno nepřetržité zabezpečení a vysoká dostupnost (konfigurovaná a řízená z jediné konzole).
VYŠŠÍ NÁVRATNOST INVESTIC DO ZABEZPEČENÍ
Žádné skryté náklady
GravityZone obsahuje vše, co potřebujete k nasazení a provozu bezpečnostního řešení, aniž byste museli kupovat například další licence na databáze.
Možnost licencování na základě procesoru
S cílem snížit náklady na zabezpečení v prostředích s vysokou hustotou, jako je infrastruktura virtuálních desktopů (VDI), nabízí GravityZone licencování na základě procesoru, které přináší výrazné úspory ve srovnání s modelem založeným na jednotlivých VM.
Cloudová konzole poskytovaná Bitdefenderem
Abyste ušetřili finanční a technické prostředky na údržbu řídicího centra GravityZone, poskytuje společnost Bitdefender hosting a aktualizace cloudové konzole bez dalších poplatků.

Chcete vědět víc?

Vlastnosti a výhody

Zdroje

resources3_1_sve.jpg
TECHNICKÉ ŘEŠENÍ: ANTI-EXPLOIT PRO WINDOWS
Zdroje
testimonial2-sve.jpg

Rada města Barnsley zvyšuje zabezpečení datového centra pomocí produktu Bitdefender GravityZone

barnsley-metropolitan-logo.png
Zkušenosti
aditional-bg.jpg

Další ochranné vrstvy a služby

1

2

testimonial2-sve.jpg

Zobrazit ukázku integrace GravityZone

s datovým centrem VMware NSX-T

Dokumentace

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA BITDEFENDER PRO ZABEZPEČENÍ KONCOVÝCH BODŮ

PRŮVODCE INSTALACÍ GRAVITYZONE

Instalační příručka GravityZone nabízí základní informace o tom, jak nasadit GravityZone ve vaší síti.

Uživatelská příručka Bitdefender Endpoint Security Tools má uživatelům systému Windows pomoci při provádění místního skenování a odstraňování škodlivého softwaru z jejich systémů.

PŘÍRUČKA SPRÁVCE GRAVITYZONE

Příručka správce GravityZone poskytuje pokročilé informační zdroje pro správce sítě.

DOKUMENTACE API

Průvodce API - GravityZone Control Center [On-Premises Console], Průvodce API - GravityZone Control Center [Cloud Console] pomáhá vývojářům automatizovat obchodní pracovní postupy pomocí Bitdefender GravityZone API.

Dokumentace
gravity-bg.jpg

Vyzkoušejte si GravityZone Security for Virtualized Environments na vlastní kůži a přesvědčte se o jeho bezkonkurenčním zabezpečení, snadné správě a výkonu.

Stále máte otázky nebo nejasnosti?

Potřebujete pomoc s rozhodnutím, které řešení je pro vás to pravé? Prodejní tým Bitdefender Vám rád pomůže.

bottom of page