top of page

Bitdefender představuje GravityZone Integrity Monitoring pro posílení kybernetické bezpečnosti

Pokročilé možnosti monitorování souborů, a reakce na ně, pomáhají zajistit, aby podniky splňovaly a dodržovaly legislativní normy a předpisy.


15. LISTOPADU 2022

BUKUREŠŤ, Rumunsko a SANTA CLARA, Kalifornie - Společnost Bitdefender, globální lídr v oblasti kybernetické bezpečnosti, dnes představila GravityZone Integrity Monitoring, řešení pro monitorování integrity, které je navrženo tak, aby monitorovalo, upozorňovalo a provádělo nápravná opatření v případě nežádoucích změn souborů, registrů, adresářů, nainstalovaných aplikací a eskalace oprávnění uživatelů v rámci celé organizace. Nová služba pomáhá organizacím plnit a udržovat soulad s regulačními normami upravujícími zabezpečení dat v jejich cloudových i lokálních prostředích.


Bitdefender GravityZone Integrity Monitoring monitoruje, detekuje a opravuje nežádoucí změny souborů a zdrojů v rámci celé organizace, což umožňuje bezpečnostním týmům rychle identifikovat a reagovat na nejkritičtější modifikace. GravityZone Integrity Monitoring se jako cloudová služba snadno nasazuje a poskytuje komplexní integrované řešení pro zabezpečení všech pracovních zátěží v jakémkoli prostředí, bez negativního dopadu na výkon. Automatizované a řízené akce na změny, a kategorizace událostí, filtrují týmům zabezpečení pouze nejkritičtější události, aby se snížila únava z výstrah a aby se optimizoval výkon.Klíčové vlastnosti a výhody

Špičkové monitorování a nápravná opatření -- GravityZone Integrity Monitoring monitoruje a poskytuje doporučení pro okamžitou reakci, což umožňuje bezpečnostním týmům rychle reagovat na incidenty a odstranit hrozby z prostředí v momentě, kdy k nim dojde.


Detailní transparentnost nad rámec souborů pro splnění legislativních požadavků -- GravityZone Integrity Monitoring nabízí transparentnost a monitorování souborů, adresářů, registrů, nainstalovaných aplikací, služeb, uživatelů, portů a procesů v reálném čase, což pomáhá stanovit a udržovat shodu dat s předpisy GDPR, HIPAA, SOC 1 a 2 a dalšími.


Podpora řízení změn a rizik -- GravityZone Integrity Monitoring podporuje postupy řízení změn a rizik v organizacích, a umožňuje bezpečnostním týmům identifikovat významné změny konfigurace v reálném čase, rozlišovat mezi schválenými a neschválenými změnami, a identifikovat možné incidenty integrity.


Snížení únavy z výstrah a zvýšení efektivity provozu -- Automatizované a řízené reakce, založené na nastavených pravidlech, zvyšují efektivitu provozu tím, že snižují přetížení výstrahami. Bezpečnostní týmy filtrují kategorizované události, aby mohly rychle procházet, určovat priority a řešit nejkritičtější a časově nejvýznamnější incidenty.


Odstraňuje rozdíly v bezpečnostních dovednostech -- GravityZone Integrity Monitoring, který poskytuje automatizované osvědčené postupy a možnost vytvářet vlastní pravidla bez nutnosti učit se nové skriptovací jazyky, umožňuje bezpečnostním týmům s různými dovednostmi výrazně zvýšit efektivitu reakce na výstrahy.


100% cloudové řešení -- GravityZone Integrity Monitoring je cloudové řešení, které lze snadno nasadit v lokálních, cloudových nebo virtualizovaných prostředích, bez dopadu na výkon.Podle průzkumu společnosti Forrester¹ patří mezi klíčové požadavky zákazníků na řešení pro ochranu cloudových pracovních zátěží lepší monitorování integrity souborů, zvyšování oprávnění a správa zranitelností. Jako součást jednotné bezpečnostní platformy GravityZone se Bitdefender GravityZone Integrity Monitoring bezproblémově integruje s řešeními Bitdefender pro detekci a reakci na koncové body (EDR) a rozšířenou detekci a reakci (XDR), aby organizacím poskytl komplexní bezpečnostní pokrytí a lepší kompatibilitu s právními předpisy.Dostupnost

GravityZone Integrity Monitoring je nyní k dispozici jako doplňková funkce k jakémukoli cloudovému řešení Bitdefender GravityZone. Další informace nebo možnost nákupu naleznete na stránkách Bitdefender.cz.


[1] Forrester, Andras Cser s Merrittem Maximem, Hailey DiCicco, Peggy Dostie "The Key Customer Requirements Shaping The Future Of Cloud Workload Security (CWS)", srpen 2022.

14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page