top of page

Jak vám Bitdefender VPN usnadňuje práci na dálkuNic vám nebrání pronajmout si na tři měsíce útulný byt v Portugalsku, pracovat a užívat si krajiny, že? Pro digitálního nomáda nezáleží na fyzické poloze, pokud můžete zůstat ve spojení s profesionálním světem prostřednictvím internetu: videokonferencí, sdílení souborů a cloudových řešení.


Musíte se také ujistit, že internetové připojení v daném místě je bezpečné, má vysokou rychlost stahování a odesílání dat, a že vaše nová hostitelská země neomezuje váš přístup k online zdrojům.


Bitdefender VPN vám pomůže obejít všechny problémy, které mohou nastat při práci v zahraničí.

Protože víme, že potřebujete mít možnost pracovat odkudkoli na světě a potřebujete:


Přístup na internetové stránky s omezeným přístupem

V některých zemích jsou některé webové stránky omezeny, protože nesplňují požadavky GDPR. Pokud jste například Američan cestující po Evropě, může se stát, že nebudete moci procházet všechny webové stránky, na které jste byli zvyklí. To by mohl být velký problém, pokud například potřebujete pracovat s webovými stránkami klienta/pro klienta. S Bitdefender VPN se můžete připojit k serveru v USA a bude to stejné, jako byste na webové stránky přistupovali ze své domovské země.


Skrytí vaší polohy

Někdy se může stát, že digitální nomádi budou muset skrýt svou fyzickou polohu. Například když se jedná o zaměstnavatele nebo dodavatele, který není tak flexibilní, pokud jde o umístění. Můžete dobře využít síť Bitdefender VPN s více než 4 000 servery ve více než 49 zemích, abyste našli nejlepší místo pro získání nových zakázek a příležitostí.


Zabezpečená veřejná wi-fi

Každý digitálního nomád, na fotografiích stereotypně vyobrazený jak leží na pláži, popíjí koktejl a pracuje, se ve skutečnosti připojuje k veřejné wi-fi v kavárnách, barech, knihovnách, coworkingových prostorách, na letištích a v hotelech.


Žádný písek, tekutiny ani příliš ostré světlo - jen wi-fi a elektrická zásuvka, abyste mohli odpovědět na e-mail, zkontrolovat zůstatek na účtu, nakoupit na poslední chvíli, rezervovat letenku nebo odevzdat práci v termínu. Bohužel většina těchto sítí není řádně zabezpečena, což vystavuje ty, kteří je používají, krádeži dat, a to i v případě, že je použijete na pár minut.


Bitdefender VPN dokáže zajistit bezpečnost jakékoli nebezpečné wi-fi sítě tím, že zašifruje veškerý váš provoz. Nikdo tak nebude moci zjistit vaši polohu, sledovat, co děláte online, ani zachytit vaše aktivity a informace.


Chraňte se na internetu pomocí Bitdefender VPN

Pokud jste digitální nomád nebo často cestujete za prací, Bitdefender VPN vám pomůže obejít geografická omezení a získat přístup k požadovanému obsahu. S více než 4 000 vysokorychlostními servery ve 49 zemích vždy najdete ten, který vyhovuje vašim potřebám.

Zůstaňte v bezpečí bez ohledu na to, kde na světě se nacházíte.

59 zobrazení0 komentářů

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page