top of page
hero_banner_sandbox_analyzer.jpg

Bitdefender Sandbox Analyzer On-Premises

Automatické odesílání. Detekce pomocí AI. Integrovaná odezva

Sandbox nové generace s umělou inteligencí a pokročilou detekcí, reportováním a zobrazením útoku.

Bitdefender Sandbox Analyzer je bezpečnostní řešení, které posiluje bezpečnostní infrastrukturu organizace proti sofistikovaným nebo cíleným útokům. Díky pokročilým detekčním a reportovacím schopnostem chrání před těžko zachytitelnými a přetrvávajícími hrozbami, které se snaží proniknout do vaší sítě.

 

Řešení se dodává jako virtuální zařízení on-premises a může se integrovat do vaší stávající bezpečnostní architektury, nebo se může kombinovat s dalšími vrstvami zabezpečení Bitdefenderu a může se bez námahy rozšiřovat podle vývoje vaší infrastruktury.

sandbox_analyzer.png
sandbox_features_1.png
Pokročilá detekce a viditelnost
Kombinuje vlastní toky zpravodajských informací o hrozbách s proprietárním strojovým učením a detekcí chování pro maximální přesnost v reálném čase. Zobrazuje interaktivní vizualizační grafy bezpečnostních incidentů pro hloubkovou forenzní analýzu. Detekuje velmi sofistikované, na míru vytvořené hrozby cílící na konkrétní prostředí pomocí golden image support.
sandbox_features_2.png
Kompatibilní a efektivní
Prevence a detekce jsou prováděny plně na místě, bez souborů odeslaných pro skenování mimo vaši síť. Využívá AI a inteligenci hrozeb Bitdefender vytvořenou z více než 500 milionů uživatelů na celém světě, aby byla zachována přesná detekce v reálném čase na místní úrovni. Odhaluje nejpokročilejší typy malwaru, jako jsou APT nebo C2, a to prostřednictvím technologií anti-evasion a anti-fingerprint.
sandbox_features_3.png
Integrovaný, automatizovaný, škálovatelný
Aby se prolínal s architekturou zabezpečení, integruje se nativně s technologiemi Bitdefenderu, a prostřednictvím API s dalšími prvky zabezpečení. Automatizuje proces výběru a odesílání souborů pro provedení karantény, a umožňuje autonomní reakci. Běží jako virtuální zařízení, může být snadno upraven tak, aby podporoval rostoucí toky dat.
features-background-ultra.jpg

Vlastnosti a výhody

Poháněno AI, analýzou chování a hrozeb
Využívá umělou inteligenci, behaviorální analýzu a analýzu hrozeb k zajištění rychlé a přesné detekce. Nová generace sandbox řešení Bitdefender Sandbox Analyzer On-Premises, nabízí nejmodernější strojové učení, neuronové sítě a behaviorální analýzu zajišťující rychlou a přesnou reakci.
Vytvořeno a zdokonaleno in-house
Namísto začlenění technologií třetích stran je Bitdefender Sandbox Analyzer On-Premises postaven výhradně na proprietárních technologiích Bitdefender, a také využívá Bitdefender Advanced Threat Intelligence.
Vertikální a horizontální škálovatelnost
Pro přizpůsobení potřebám rostoucích datových toků nebo přísných požadavků na odezvu, lze Bitdefender Sandbox Analyzer snadno rozšířit. Prakticky neomezené škálovatelnosti lze dosáhnout zvýšením počtu instancí karantény, při zachování centralizované správy celé sítě karantény pod jedinou konzolou (GravityZone).
Integrace s místní bezpečnostní architekturou
On-premises Sandbox se nativně integruje s GravityZone a prostřednictvím rozhraní API zajišťuje širokou integraci s bezpečnostními řešeními třetích stran. Integrace do bezpečnostní architektury nejen automatizuje odesílání souboru, ale také umožňuje autonomní reakci v případě detekce hrozeb
sandbox-circle-feature.png
Detailní vizualizace & reportovací nástroje
Podrobné vizualizační a reportovací nástroje umožňují nahlédnout do pokročilých hrozeb. Díky umělé inteligenci, behaviorální analytice a analýze hrozeb zajišťuje rychlou a přesnou detekci. Řešení Bitdefender Sandbox Analyzer On-Premises nabízí nejmodernější strojové učení, neuronové sítě a behaviorální analýzu zajišťují rychlé a přesné zachycení hrozeb.
Rozšířená podpora souborů (aplikace, dokumenty, archivy, e-maily a skripty) k pokrytí příslušných vektorů útoků
Bitdefender rozšiřuje rozsah souborů podporovaných karanténou, aby bylo řešení účinné proti široké škále vektorů útoků, včetně škodlivých aplikací, dokumentů, archivů, e-mailů a skriptů. Různé profily detonace umožňují spravovat propustnost karantény přesunutím zdrojů, aby se zvýšil počet vzorků, které lze odpálit za časovou jednotku, nebo aby se zvýšila přesnost karantény.
Automatický výběr obsahu a odesílání souborů
Řešení zahrnuje mechanismus, který vylučuje podezřelé soubory a eliminuje nadbytečné skenování, což zajišťuje, že k analýze budou odeslány pouze neznámé a relevantní soubory. Automatické odesílání souborů umožňují integrované síťové senzory, ale také integrace s GravityZone: automatické odesílání z agenta koncového bodu nebo z centrální karantény.
Vlastní podpora VM IMAGE k replikaci skutečných konfigurací
Podpora více golden image umožňuje správcům emulovat různé konfigurace na instancích karantény, od produkčních až po výkonné golden image konfigurace, což zajistí, že bude předem detekován jakýkoli útok, který se může projevit na vašich konkrétních konfiguracích nebo aplikacích. Pro detonaci souborů lze současně použít několik golden images.

Chcete se dozvědět více? Získejte podrobnosti o všech funkcích

Vlastnosti a výhody

Architektura

sandbox_security_diagram.jpg
Architektura

Sandbox Analyzer On-Premises Datasheet

av-comp.jpg
BITDEFENDER SANDBOX ANALYZER ON-PREMISES DATASHEET
Zdroje

Specifikace

SPECIFIKACE VYHRAZENÉHO HOSTITELE BARE-METAL SERVER

Dedikovaný hostitel typu bare-metal se spuštěnou architekturou CPU x86 (libovolný výrobce hardwaru) se spuštěným hypervisorem VMware ESXi

NA HOSTITELE JSOU VYŽADOVÁNY MINIMÁLNĚ 2 NIC

Na hostitele jsou vyžadovány minimálně 2 NIC (jedna pro účely správy a druhá pro detonační síť):
- Sítě odpovídající 2 NIC musí být vzájemně izolované
- Detonační síť by měla být vybavena připojením k internetu

Specifikce & FAQ
gravity-bg.jpg

Pokud si chcete Sandbox Analyzer užít,

vyzkoušejte ho co nejdříve

Stále máte otázky nebo nejasnosti?

Potřebujete pomoc s rozhodnutím, které řešení je pro vás to pravé? Prodejní tým Bitdefender Vám rád pomůže.

bottom of page