top of page

Bitdefender vládne dekádě s pěti oceněními "Produkt roku" od AV Comparatives

Aktualizováno: 11. 4. 2023Renomovaná rakouská antivirová testovací laboratoř AV-Comparatives zveřejnila svou souhrnnou zprávu Consumer Report 2022, a již popáté udělila společnosti Bitdefender prestižní ocenění Produkt roku - více než kterémukoli jinému výrobci za posledních deset let.


Výroční zpráva AV-Comparatives zahrnuje nejlepší spotřebitelské bezpečnostní produkty na trhu, a oceňuje tak ty, které prokazatelně poskytují spolehlivou ochranu proti nejrůznějším hrozbám.


Společnost AV-Comparatives důkladně otestovala 17 spotřebitelských bezpečnostních produktů, aby posoudila jejich schopnost bránit se skutečným internetovým hrozbám, zcela novému malwaru a pokročilým cíleným útokům - to vše při současném minimálním zatížení systémových prostředků počítače.


V různých testech určených pro domácí použití získal Bitdefender konzistentně maximální hodnocení ADVANCED+.


 

Prestižní ocenění AV-Comparatives získává software s nejvyšším počtem bodů ve všech typech testů. Je to důkaz špičkové kvality ve všech kategoriích. Ocenění "Product of the Year" za rok 2022 získává společnost Bitdefender.


 

Společnost Bitdefender nejenže získala celkové nejvyšší hodnocení v letošních testech, ale toto prestižní ocenění získala již pětkrát - více než kterýkoli jiný dodavatel za posledních deset let!


Naším testovaným výrobkem pro domácnosti byl Bitdefender Internet Security, bezpečnostní nástroj pro počítače se systémem Windows, určený k ochraně uživatelů před malwarem, phishingem, škodlivými webovými stránkami a dalšími hrozbami.


Například v testu Advanced Threat Protection Test (ATP) organizace AV-Comp se produkt Bitdefender Internet Security stal nejlépe hodnoceným produktem, protože si vedl skvěle v široké škále cílených útoků, od sociálního inženýrství přes malware až po čistý škodlivý kód injektovaný přímo do paměti (útoky bez souborů).


Jak tehdy poznamenala testovací laboratoř, "dobrý alarm proti vloupání by se měl spustit, když se vám někdo vloupe do domu, a ne čekat, až začne krást".


Bitdefender se pyšnil hodnocením ADVANCED+ (tedy nejvyšším možným hodnocením) za detekci a blokování naprosté většiny hrozeb ve fázi před nebo po spuštění, s nulovým počtem falešných poplachů.


Spolehlivá ochrana napříč časem


Bitdefender získal dlouhou historii ocenění od předních nezávislých testovacích firem a technických publikací za vynikající schopnosti svých produktů při odhalování a zastavování kybernetických hrozeb, zaměřených na domácí uživatele.


Naše základní antivirová technologie trvale získává perfektní a téměř perfektní skóre v nezávislých testech různých oborových srovnávacích organizací. Kromě spolehlivých funkcí prevence patří mezi další klíčové funkce firewall, filtr nevyžádané pošty, správce hesel, skartovač souborů, rodičovská kontrola a další.


Kromě pěti ocenění Produkt roku od organizace AV-Comparatives, jsme nedávno obdrželi ocenění PC Mag Reader's Choice 2023 za sadu zabezpečení pro domácnost.


Chcete-li vyzkoušet Bitdefender řešení pro domácí uživatele, navštivte stránku https://www.bitdefender.cz/bitdefender-domacnosti-free-trial.

129 zobrazení0 komentářů

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page