top of page
pm-intro.jpg

GravityZone Patch Management

Udržujte systémy aktuální a zabezpečené pomocí automatického záplatování.
*K dispozici jako doplněk.

Bezpečnostní a jiné než bezpečnostní záplaty

I když je phishing hlavní příčinou narušení bezpečnosti, stejně důležitá je správa a záplatování interních systémů. Analytická společnost Gartner předpovídá, že "do konce roku 2020 bude 99 % zneužívaných zranitelností i nadále patřit mezi ty, které jsou známé odborníkům na bezpečnost a IT".

Přídavný modul Patch Management, plně integrovaný do platformy GravityZone, umožňuje organizacím udržovat operační systémy a softwarové aplikace aktuální a poskytuje komplexní přehled o stavu záplat v celé instalační základně systému Windows. Modul záplatování poskytuje aktualizace pro celou flotilu pracovních stanic, fyzických serverů nebo virtuálních serverů.

Modul GravityZone Patch Management obsahuje několik funkcí, například skenování záplat na vyžádání / plánované skenování záplat, automatické / ruční záplatování nebo hlášení chybějících záplat.

Podniky, které záplatují své koncové body, posílí svou bezpečnostní pozici a soulad s předpisy a zároveň zvýší provozní efektivitu.

pm-overview.png
reduce-risks.png
Snížení rizik proti pokročilým útokům
Nezáplatované systémy činí organizace zranitelnými vůči narušení bezpečnosti dat. Modul GravityZone Patch Management umožňuje organizacím udržovat operační systém a aplikace aktuální v celé instalační základně systému Windows.
achieve.png
Dosažení souladu s předpisy
Ochrana osobních údajů je nyní důležitější než kdy jindy, zejména v dnešním komerčním prostředí. GravityZone Patch Management zajišťuje, že společnost dodržuje předpisy, jako jsou GDPR, HIPAA, PCI DSS a další.
flexible.png
Flexibilní a zjednodušené pracovní postupy
Modul GravityZone Patch Management podporuje automatické i manuální záplatování, což organizacím poskytuje větší flexibilitu a efektivitu celého procesu, a to kdekoli - na pracovišti i vzdáleně.
Výhody
features-background-ultra.jpg

Vlastnosti

Automatické záplatování a záplatování na vyžádání
Vysoce flexibilní proces umožňuje provádět plánované skenování chybějících záplat, různé plánování pro bezpečnostní a jiné záplaty, záplatování konkrétních dodavatelů/produktů nebo odložení restartu pro záplaty, které vyžadují restart.
Ukládání záplat do mezipaměti
Nízký dopad na síťový provoz díky distribuci záplat z přenosového zařízení.
Inventář záplat
Poskytuje podrobné informace o záplatách (CVE, BuletinID), rychlé nasazení chybějících záplat a blacklistování záplat - dočasné zabránění instalaci záplat, které by mohly narušit pracovní postupy.
Integrovaná, centralizovaná správa
GravityZone nyní představuje jednotnou platformu zabezpečení koncových bodů, která slouží nejen k ochraně koncových bodů před pokročilými útoky, ale také k reakci na incidenty a správě záplat.
Hlášení a upozornění
Úplný přehled a kontrola stavu koncového bodu z hlediska nainstalovaných / chybějících / nefunkčních záplat.
Komplexní pokrytí
Záplatujte fyzické a virtuální servery Windows, Golden image, pracovní stanice Windows a aplikace třetích stran.

Chcete se dozvědět více? Získejte podrobnosti o všech funkcích

Vlastnosti

Kompatibilní produkty

Modul GravityZone Patch Management je k dispozici jako doplněk a lze jej přidat ke stávajícím produktům Bitdefender GravityZone Endpoint Security.

gravityzone-ultra.png
Pokročilá platforma pro zabezpečení koncových bodů kombinující v jediném agentovi pokročilou prevenci, analýzu rizik a nízkou režii EDR pro organizace vystavené vyšším kybernetickým rizikům, které hledají pokročilou ochranu koncových bodů, transparentnost a kontrolu. 
gravityzone-elite.png
Automatizované řešení zabezpečení koncových bodů, které integruje pokročilou prevenci, hardening, správu rizik a forenzní analýzu útoků pro organizace, které hledají proaktivní obranu proti pokročilým útokům a každodenním hrozbám.
Kompatibilní produkty
Požadavky

POŽADAVKY

Bitdefender-GravityZone-Email-Security---Advanced-Email-Protection-2.png

Modul GravityZone Patch Management se spravuje ze stejné konzole GravityZone, kterou zákazníci používají už dnes, a to jak pro cloudové, tak pro lokální nasazení GravityZone.

Bitdefender-GravityZone-Email-Security---Advanced-Email-Protection-2.png

Modul Patch Management je kompatibilní se všemi operačními systémy Microsoft Windows Desktop and Server podporovanými produkty pro ochranu koncových bodů, počínaje Windows 8 a Windows Server 2012 R2. Ověřte si systémové požadavky produktů GravityZone pro ochranu koncových bodů.

Bitdefender-GravityZone-Email-Security---Advanced-Email-Protection-2.png

Úplný seznam podporovaných dodavatelů a produktů najdete na stránce věnované podpoře pro firmy.

Stále máte otázky nebo nejasnosti?

Potřebujete pomoc s rozhodnutím? Prodejní tým Bitdefender Vám rád pomůže.

bottom of page