top of page

Bitdefender byl za rok 2021 vyhlášen Gartner Peer Insights Customers’ Choice for Endpoint Protection

Aktualizováno: 30. 1. 2022

Bitdefender byl za rok 2021 vyhlášen zákaznickou volbou Gartner Peer Insights v oblasti platforem ochrany koncových bodů v Severní Americe.


Rozdíly v technologiích produktů, snadnosti použití a podpoře vyplývají z přímé zpětné vazby od zákazníků z reálných instalací.


Společnost Bitdefender, globální lídr v oblasti kybernetické bezpečnosti, byla v roce 2021 v průzkumu Gartner Peer Insights "Voice of the Customer": Endpoint Protection Platforms (EPP) jmenována zákaznickou volbou v Severní Americe. Kromě toho byla společnost jmenována Strong Performer for EPP na celosvětovém trhu, a také na trhu pro středně velké společnosti.


Gartner Peer Insights je online platforma hodnocení a recenzí IT softwaru a služeb, které píší a čtou IT profesionálové, a lidé s rozhodovacími pravomocemi v oblasti technologií. The Voice of the Customer je dokument shrnující vzájemné recenze na určitý segment trhu, který může pomoci při rozhodování o nákupu na základě zasvěcené, nezaujaté a ověřené zpětné vazby od zákazníků.


Mezi nejdůležitější body Gartner Peer Insights 'Voice of the Customer' 2021: Endpoint Protection Platforms 2021 patří:

  • Společnost Bitdefender byla jmenována severoamerickou volbou zákazníků pro EPP.

  • Společnost Bitdefender získala ocenění Strong Performer pro EPP v celosvětovém měřítku a pro středně velké společnosti.

  • 94% zákazníků společnosti Bitdefender doporučuje její platformu EPP.

  • Bitdefender v 99% případů získal čtyři nebo pět hvězdiček (z pěti).

  • Bitdefender EPP dosáhl celkového hodnocení 4,6 (z pěti), což odpovídá průměru trhu nebo jej dokonce převyšuje.


Hodnocení Gartner Peer Insights bylo vypracováno na základě Bitdefender GravityZone Ultra, sjednocené bezpečnostní platformy pro EPP, Endpoint Detection and Response (EDR) a pokročilou analýzu rizik, a Bitdefender Enterprise Security, která poskytuje vícevrstvé zabezpečení pro fyzická, virtuální a cloudová prostředí.


"Věříme, že ocenění společnosti Bitdefender v hodnocení Gartner Peer Insights North America Customer's Choice pro platformy ochrany koncových bodů ukazuje, jak efektivně pomáháme zákazníkům řešit problémy kybernetické bezpečnosti a budovat větší kybernetickou odolnost," řekl Steve Kelley, prezident a generální ředitel Bitdefender Business Solutions Group. "V oblasti kybernetické bezpečnosti zůstává koncový bod kritickým bojištěm a jsme hrdí na toto uznání v oblasti ochrany koncových bodů, kde jsme celosvětově považováni za skutečného průkopníka a inovátora."


Citace zákazníků Bitdefender EPP, které přispěly k udělení ocenění Customers' Choice:


"Neuvěřitelně komplexní a účinné zabezpečení koncových bodů v jednom produktu"


"GravityZone Enterprise používáme od roku 2016. Je mimořádně účinný a spolehlivý. Za posledních 20 let jsem nasadil a spravoval nabídky většiny dodavatelů podnikového zabezpečení, a je to poprvé, co jsem byl se systémem spokojený. Hlavní upgrady byly provedeny bezbolestně. Podpora je na jedničku s hvězdičkou, a klient pro koncové body je komplexní, neobtěžující a nenáročný.""Jednoduchá a účinná ochrana pro naše rozsáhlá virtualizační prostředí"


"GravityZone je velmi účinný prostředek pro zajištění ochrany koncových bodů pro naše virtualizované pracovní úlohy. Snadno se integruje se softwarem VMware a minimalizuje tak využití prostředků v zahuštěných virtuálních prostředích, aniž by došlo ke snížení bezpečnosti. Společnost Bitdefender má navíc VELMI pohotovou organizaci podpory, a když jsme potřebovali zapojit technické oddělení, reagovalo také rychle.""Velmi dobré zkušenosti s firmou"


"Zákaznická podpora a školení byly vynikající. Pracovníci podpory reagují rychle a velmi vstřícně, kdykoliv se na ně obrátíte. Poskytli také skvělé navazující služby."Gartner, Gartner Peer Insights ‘Voice of the Customer’: Endpoint Protection Platforms, Peer Contributors, 25. listopadu 2021


Obsah Gartner Peer Insights se skládá z názorů jednotlivých koncových uživatelů založených na jejich vlastních zkušenostech s dodavateli, uvedenými na platformě, a nelze jej považovat za vyjádření skutečného stavu věci, ani nepředstavuje názory společnosti Gartner nebo jejích přidružených společností. Společnost Gartner neschvaluje žádného dodavatele, produkt nebo službu zobrazenou v tomto obsahu, ani neposkytuje žádné záruky, ať už vyjádřené nebo předpokládané, týkající se tohoto obsahu, jeho přesnosti nebo úplnosti, včetně záruk prodeje nebo vhodnosti pro určitý účel.


40 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page